اپلیکیشن
اپلیکیشن منتخب جریان
2665بازدید 0دیدگاه‌ها

سرانجام کندی کراش برای ویندوز فون هم معرفی شد

نویسنده:‏دردسامبر 12, 2014
اطلاعات کلی
 
سیستم عامل
قیمت

رایگان

حجم

59 مگابایت

فروشگاه

ویندوز فون استور

وب‌سایت

www.king.com

 

کندی کراش ساگا یا به قول انگلیسی‌زبان‌ها Candy Crush Saga از بازی‌های موبایلی به شدت اعتیادآور و وقت-تلف-کن است که تا چند وقت پیش در دسترس کاربران ویندوزفون نبود. اما به تازگی خبر رسیده که نسخه‌ی ویندوزفونی این بازی هم منتشر شده و از این به بعد کاربران ویندوزفون هم می‌توانند به آن معتاد شوند! نسخه‌ی ویندوز فون این بازی هم مانند نسخه‌ی اندروید و iOS آن، رایگان است. البته این بازی پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای دارد که عبور از مرحله‌های دشوار بازی را ساده‌تر می‌کند، اما اگر به اندازه‌ی کافی خوره باشید، لازم نیست برای تمام کردن مرحله‌ها پولی بپردازید.

دیگر این‌که ظاهر و نحوه‌ی اجرای کندی کراش روی ویندوزفون هم درست مانند نسخه‌ی اندروید و iOS آن است. کسانی هم که گوشی‌های ویندوز فونی رده میانی دارند، لازم نیست نگران اجرا شدن این بازی روی گوشی خودشان باشند. کندی کراش برای اجرا شدن نیاز به منابع سخت‌افزاری زیادی ندارد و می‌تواند روی ویندوز فون 8 و 8.1 با رم 512 مگابایت اجرا شود.

برای دانلود کردن این بازی می‌توانید به صفحه‌ی کندی کراش ساگا را از فروشگاه ویندوز فون بروید و یا از کد کیو آر زیر استفاده کنید.

 

کیو آر کد کندی کراش ساگا برای ویندوز فون

برای دانلود کردن کندی کراش ویندوز فون کد کیو آر بالا را اسکن کنید.

 

منبع: جی‌اس‌ام‌ ارنا و ویندوز سنترال

امتیاز نویسنده
 
امتیاز کلی
8.9

امتیاز
8.9

امتیاز بدهید.‏
امتیاز کاربران
 
امتیاز کلی
4.5

امتیاز کاربران
3امتیازها
4.5

شما امتیاز این مورد را داده‌اید.‏

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه