1818بازدید 0دیدگاه‌ها

مایکروسافت ابتدای پاییز سرفیس پرو ۴، بند ۲ و لومیاهای جدید معرفی می‌کند

نویسنده:‏درآگوست 22, 2015
 

مایکروسافت برنامه دارد تا مجموعه‌ی مفصلی از سخت‌افزارهای جدید را در ماه اکتبر (اوایل پاییز) معرفی کند. منابعی که از طرح‌های مایکروسافت باخبرند گفته‌اند این غول نرم‌افزاری، در مراسم ماه اکتبر خود، مجموعه‌ای از لومیاهای جدید را به همراه سرفیس پرو ۴ و مایکروسافت بند ۲ معرفی خواهد کرد.

گفته می‌شود مایکروسافت در این مراسم از یک یا دو دستگاه غافل‌گیرکننده رونمایی خواهد کرد. سایت چینیWPDang نیز مدعی شده است در این مراسم یک ایکس‌باکس وان باریک‌تر نیز معرفی خواهد شد، اما شایعه‌های دیگری که پیرامون کنسول بازی مایکروسافت به گوش می‌رسد، احتمال چنین چیزی را کمتر می‌کند. به هر حال مایکروسافت می‌تواند نسخه‌های دیگری از سرفیس پرو ۴ را معرفی کند. به یاد داریم که قرار بود همراه سرفیس پرو ۳، نسخه‌ی سرفیس مینی هم معرفی شود، اما چند روز پیش از معرفی نهایی مایکروسافت از معرفی چنین دستگاهی پشیمان شد. اکنون دوباره شایعه‌هایی در مورد نسخه‌ی تازه‌ای از سرفیس به گوش می‌رسد، ولی چیزی قطعی نیست.

یکی دیگر از مهم‌ترین نکات این رویداد، معرفی لومیاهای جدید خواهد بود. مدت‌هاست که شایعه‌هایی در مورد لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ ایکس‌ال به گوش می‌رسد و مشخصاتی از این دو دستگاه به بیرون درز کرده است. اکنون منتظریم ببینیم این دو دستگاه واقعاً چه شکل و شمایلی دارند و در اکوسیستم جدید ویندوز ۱۰ موبایل مایکروسافت، چگونه جا می‌گیرند.

مایکروسافت هنوز به صورت رسمی برگزاری کنفرانسی در ماه اکتبر را تایید نکرده است. اما این کمپانی قرار است در ماه سپتامبر (اواخر تابستان) در نمایشگاه ایفای برلین کنفرانسی در مورد ویندوز ۱۰ برگزار کند. گفته می‌شود مایکروسافت قصد ندارد در این کنفرانس سرفیس یا لومیای جدیدی را معرفی کند، بنابراین احتمال معرفی دستگاه‌های جدید در ابتدای پاییز بسیار بیشتر است.

 

THE VERGE

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه