1478بازدید 1دیدگاه

اپل همچنان به بلعیدن سهم بازار اندروید در آمریکا ادامه می‌دهد

نویسنده:‏درآگوست 4, 2015
 

  احتمالاً اپل در فصل دوم ۲۰۱۵، جایگاهِ بهترین فروشنده‌ی گوشی هوشمند در بازار چین را از دست داده باشد، اما به نظر می‌رسد کوپرتینویی‌ها همچنان در بازار خانگی (کشور آمریکا) پیشتاز هستند. همراه جریان بمانید تا بیشتر در جریان قرار بگیریم.

بنا به اطلاعاتی که comScore منتشر کرده است، اپل توانسته است در سه‌ماهه‌ی منتهی به ماه می، سازندگان دیگر گوشی‌های هوشمند را پشت سر بگذارد. بنا به این گزارش، ۴۳٫۵ درصد از حدود ۱۸۹٫۷ میلیون کاربر گوشی هوشمند در آمریکا، از آیفون استفاده می‌کنند.

در حالی که سهم بازار اپل در سه‌ماهه‌ی منتهی به فوریه ۱٫۸ درصد افزایش یافته، در همین مدت اندروید ۰٫۷ درصد از سهم بازارش را از دست داده و سهم بازار این سیستم عامل به ۵۲٫۱ درصد رسیده است. اندروید و iOS، روی هم، ۹۵٫۶ درصد از بازار گوشی‌های هوشمند آمریکا را در اختیار دارند.

سهم بازار ویندوز فون همچنان رو به کاهش است و از ۳٫۵ درصد به ۳ درصد رسیده است. سهم بلک‌بری هم از ۱٫۸ به ۱٫۳ درصد کاسته شده و سیمبین در این بازار به سختی نفس می‌کشد سهم آن تنها به ۰٫۱ درصد می‌رسد.

گزارش comScore همچنین نشان می‌دهد سامسونگ نتوانسته است با گلکسی اس ۶ موفقیت بزرگی در آمریکا به دست بیاورد و تنها ۰٫۱ درصد به فروش آن در آمریکا اضافه شده است. همه‌ی گوشی‌سازان مهم دیگر سهم بازارشان رو به کاهش بوده است: ال‌جی با ۸٫۲ درصد سهم در رده‌ی سوم ایستاده‌است (یک دهم درصد کاهش)، موتورولا با ۴٫۹ درصد سهم (دو دهم درصد کاهش) چهارم است و اچ‌تی‌سی نیز با ۳٫۵ درصد (سه دهم درصد کاهش) در جایگاه پنجم قرار گرفته است.

۰comScore-the-state-of-the-US-smartphone-market ۱comScore-the-state-of-the-US-smartphone-market ۲comScore-the-state-of-the-US-smartphone-market

 

Apple Insider

دیدگاه‌ها
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه