1657بازدید 0دیدگاه‌ها

رندرهایی از گلکسی نوت ۵ منتشر شد

نویسنده:‏درجولای 31, 2015
 

  طرح‌ها و رندرهایی که از گلکسی نوت ۵ منتشر شده، تقریباً شکل نهایی این فبلت سامسونگ را نشان می‌دهد. موضوعی که با توجه به تغییر زمان معرفی آن و انتقال کنفرانس رونمایی از ایفای برلین به یک ماه جلوتر، یعنی ۲۲ مرداد، طبیعی جلوه می‌کند. اکنون زمان آن رسیده است که طراحان دست به کار شوند و رندرهایی از این گوشی را بیرون بدهند. همراه جریان بمانید تا بیشتر در جریان قرار بگیریم.

«ایوو ماریس» یکی از این طراحان است که استاد رندر گوشی‌های موبایل به شمار می‌آید و تا کنون همه‌ی رندرهای او مشابه نمونه‌های اصلی از کار درآمده‌اند. او به تازگی در حساب اینستاگرامش رندرهایی از گلکسی نوت ۵ منتشر کرده و تصویری از یک مدل پرینت سه‌بُعدی گذاشته است.

طراحی‌های نوت ۵ در واقع شباهت زیادی به گلکسی اس ۶ دارد و فقط از نظر اندازه از آن بزرگ‌تر است. این موضوع منطقی است، چرا که سامسونگ زبان طراحی جدیدش را با پرچم‌دار خود معرفی کرده است. بیایید این رندرها را با هم ببینیم:

۲ Samsung-Galaxy-Note-5-renders-and-3D-model ۳ Samsung-Galaxy-Note-5-renders-and-3D-model ۴ Samsung-Galaxy-Note-5-renders-and-3D-model Samsung-Galaxy-Note-5-renders-and-3D-model ۳D-printed-model

 

BGR

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه