1424بازدید 0دیدگاه‌ها

آیفون جدید شاید ضخیم‌تر از آیفون ۶ باشد

نویسنده:‏درتیر ۱۵, ۱۳۹۴
 

طرح‌هایی از آیفون ۶ اس منتشر شده است که ابعاد و اندازه‌های آن را به نمایش می‌گذارد. بنا به اطلاعات این طرح‌ها، آیفون جدید کمی ضخیم‌تر از آیفون ۶ خواهد بود. ضخامت آیفون فعلی تنها ۶٫۹ میلیمتر است. اگر آنچه که در این طرح آمده، درست از آب در بیاید، آنگاه باید امیدوار باشیم آیفون ۶ اس باتری بزرگ‌تری داشته باشد. البته ممکن است واقعاً این گونه نباشد و این افزایش ضخامت دلایل دیگری داشته باشد. در ادامه بیشتر در جریان قرار می‌گیریم.

اگر شایعه‌ی مربوط به مشکلات تامین‌کننده‌ی صفحه‌نمایش اپل برای تولید کردن صفحه‌نمایش‌هایی با رزولوشن بالاتر برای آیفون ۶ اس درست باشد، آن‌گاه ممکن است این ضخامت بیشتر به خاطر ضخامت بیشتر همین صفحه‌نمایش‌ها باشد. یکی دیگر از دلایل این افزایش ضخامت می‌تواند این باشد که اپل به خاطر استفاده از فناوری فورس تاچ در صفحه نمایش آیفون، مجبور به استفاده از صفحه نمایش ضخیم‌تری شده است.

دلیل دیگر می‌تواند این باشد که اپل می‌خواهد ماژول دوربین جدیدی در ساختار آیفون به کار بگیرد. پیش از این نیز در جریان قرار گرفته بودیم که احتمالاً اپل از یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی در آیفون‌های جدید استفاده خواهد کرد.

به هر حال این افزایش ضخامت موضوع چندان بزرگی نیست و تنها ۰٫۲ میلیمتر با نسخه‌ی کنونی فرق دارد. البته اپل با این افزایش ضخامت از محدوده‌ی ضخامتِ زیر ۷ میلیمتر خارج خواهد شد. اگر این افزایش ضخامت به خاطر افزایش حجم باتری باشد، آن‌گاه احتمالاً همه راضی خواهند بود!

آیفون 6 اس

 

 

Phone Arena

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه