1687بازدید 0دیدگاه‌ها

اسناد فاش شده از آیفون ۶s خبر از دوربین ۱۲ مگاپیکسلی و فیلمبرداری ۴K می‌دهد

نویسنده:‏درجولای 2, 2015
 

  آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس اپل شاید آن دوربین دوگانه‌ای را که پیش از این شایعه شده بود، نداشته باشند، ولی به‌روزرسانیِ دوربینِ این گوشی‌ها قابل توجه خواهد بود. زیرا گفته می‌شود یکی از کارمندان فاکس‌کان اسنادی را منتشر کرده است که بر اساس آن دوربین این گوشی‌ها به یک سنسور ۱۲ مگاپیکسلی و با قابلیت فیلمبرداری ۴K با ۲۴۰ فریم بر ثانیه مجهز خواهد بود. بیایید بیشتر در جریان قرار بگیریم.

در این اسناد از عبارت اختصاری N66 برای آیفون ۶s و از عبارت N71 برای آیفون ۶s پلاس استفاده شده است و در آن به دوربین ۱۲ مگاپیکسلی این مدل‌ها اشاره شده است. نکته‌ی دیگر این است که هر دوی این گوشی‌ها بالاخره به ۲ گیگابایت رم مجهز خواهند شد. نکته‌ی جالب دیگر این‌که بر اساس این مدارک، دوربین جلویی هر دوی این مدل‌ها ۵ مگاپیکسلی خواهد بود که به‌روزرسانی قابل توجهی به شمار می‌آید. در حال حاضر دوربین سلفی‌گیریِ آیفون تنها ۱٫۲ مگاپیکسل قدرت دارد.

پازل آیفون ۶ اس رفته‌رفته کامل‌تر و کامل‌تر می‌شود. چند روز پیش هم نخستین تصاویر مربوط به بدنه‌ی این گوشی منتشر شد که بر اساس آن، شکل ظاهری آیفون جدید تغییر چندانی نخواهد داشت. برخی شایعه‌ها هم می‌گویند تنها تفاوت ظاهری آیفون جدید، اضافه شدن یک نسخه‌ی طلایی/صورتی به نسخه‌های دیگر خواهد بود. برخی هم از تغییرات سخت‌افزار داخلی گوشی حرف می‌زنند و می‌گویند با توجه به این‌که اپل قرار است از تراشه‌ی اصلیِ کوچک‌تری استفاده کند، پس انتظار می‌رود فضای مورد نظر برای باتری بزرگ‌تر را داشته باشد.

Leaked-document-detailing-iPhone-6s-specs-in-Chinese

مشخصات آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس در سند فاکس‌کان

مشخصات آیفون ۶ اس در سند فاکس‌کان

۲ - Images-showing-alleged-housing-for-the-Apple-iPhone-6s.jpg

۴ - Images-showing-alleged-housing-for-the-Apple-iPhone-6s.jpg ۶ - Images-showing-alleged-housing-for-the-Apple-iPhone-6s.jpg

Phone Arena

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه