3678بازدید 2دیدگاه‌ها

پنج بازی اندرویدی محشر با حجم زیر ۲۵ مگابایت

نویسنده:‏درژوئن 29, 2015
 

به تازگی گوگل مجموعه‌ای در پلی استور برای بازی‌های اندرویدی زیر ۲۵ مگابایت در نظر گرفته است. بازی‌های زیر ۲۵ مگابایت به چه دردی می‌خورند؟ فرض کنید در جایی هستید که سرعت اینترنت پایین است و یا به WiFi دسترسی ندارید و می‌خواهید یک بازی جدید دانلود کنید. پس بهتر است این بازی حجم کمی داشته باشد. حالت دیگر این است که می‌خواهید یک بازی جدید دانلود کنید، اما حافظه‌ی دستگاه شما به اندازه‌ی کافی جا ندارد.

دلیل شما هر چه که باشد، بد نیست فهرست زیر را مرور کنید. در این فهرست در جریان مجموعه‌ای از بازی‌های اندرویدی زیر ۲۵ مگابایت قرار می‌گیریم.

 

۵ بازی اندرویدی با حجم زیر ۲۵ مگابایت

۱۰۰۰۰۰۰۰

به گفته‌ی توسعه‌دهندگان این بازی، ده میلیون یک بازی «پیشروی در راهروهای زیرزمینی در سبک نقش‌آفرینی» است و برای همه مناسب نیست. اما اگر از موسیقی و گرافیک بازی‌های قدیمی، حل کردن پازل، کشتن غول‌ها و غیره لذت می‌بریدف این بازی پیشنهاد خوبی است.

دریافت از گوگل پلی

قیمت: ۱٫۹۹ دلار

۱۰۰۰۰۰۰۰٫jpg

 

Angry Gran

چند بازی با عنوان و سبک «مادربزرگ عصبانی» وجود دارد که بازی کردن هر کدام لطف خاص خودش را دارد. این بازی مورد نظر ما شخصیت اصلی بازی را در محیط خیابان قرار می‌دهد. او باید عابران را بزند و پول و امتیاز لازم برای رفتن به مرحله‌ی بعد را به دست بیاورد.

دریافت از گوگل پلی

قیمت: رایگان

Angry-Gran.jpg

 

Archery Master 3D

حتی اگر واقعا در تیراندازی با کمان تجربه و مهارتی نداشته باشید، این بازی به شما کمک می‌کند کمی در این ورزش مهارت کسب کنید! این بازی ۱۰۰ مرحله مختلف دارد. همین‌طور می‌توانید با دوست‌تان به صورت رو در رو آن را بازی کنید.

دریافت از گوگل پلی

قیمت: رایگان

Archery-Master-3D.jpg

 

Block Puzzle

بلاک پازل از آن بازی‌هایی است که از یک بازی چینی قدیمی به نام تنگرامز الهام گرفته است. این بازی از آن بازی‌های اعتیادآور است که در ابتدا آسان به نظر می‌رسد، ولی رفته رفته دشواری‌های آن آشکار می‌شود. این بازی حدود ۶۰۰۰ پازل مختلف دارد و در نتیجه شما را تا مدت‌ها مشغول نگه می‌دارد.

دریافت از گوگل پلی

قیمت: رایگان

Block-Puzzle.jpg

 

Grand Prix Story

این یکی هم از آن بازی‌های سبک قدیمی است. در گرند پریکس می‌توانید تیم مسابقه‌ی خودتان را مدیریت کنید، دنبال حامی مالی بگردید، رانندگان‌تان را آموزش بدهید و ماشین‌های جدید بخرید. بعد وارد مسابقه‌ی بزرگ شوید و با دیگران مسابقه بدهید.

دریافت از گوگل پلی

قیمت: ۲٫۹۹ دلار

پنج بازی اندرویدی محشر با حجم زیر 25 مگابایت

 

جریان

دیدگاه‌ها
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه