1671بازدید 0دیدگاه‌ها

چگونه بدون حساب کاربری دولوپر، iOS 9 بتا روی آیفون و آیپد نصب کنیم؟

نویسنده:‏درژوئن 9, 2015
 

اپل به تازگی نسخه‌ی جدید سیستم عامل موبایلی‌اش، یعنی iOS 9 را معرفی کرده است و اکنون توسعه‌دهندگان می‌توانند نسخه‌ی بتای این سیستم عامل را روی آیفون یا آیپدشان نصب کنند. اما برای نصب این نسخه از iOS لازم نیست حتما حساب کاربری دولوپر داشته باشید. در ادامه در جریان نحوه‌ی نصب این سیستم عامل قرار خواهیم گرفت.

اول: نصب iOS 9 Beta با اکانت یا حساب کاربری دولوپر رسمی

گام ۱: ابتدا با استفاده از آخرین نسخه‌ی iTunes از اطلاعات روی دستگاه‌تان پشتیبان‌گیری کنید.

گام ۲: به سایت توسعه‌دهندگان iOS بروید و یک حساب کاربری برای خودتان بسازید (هزینه‌ی ساختن حساب کاربری توسعه‌دهنده‌ی اپل ۹۹ دلار است).

گام ۳: در پایین منوی اصلی، روی لینک iOS 9 Beta کلیک کنید. در منوی بعدی مدل دستگاه‌تان را انتخاب کنید تا دانلود فایل شروع شود.

گام ۴: بعد از این‌که فایل دانلود شد، آن را باز کنید و محتویات آن را در یک مسیر مشخص، مثلا دسکتاپ، ذخیره کنید. مدل دستگاه‌تان را در آیتونز انتخاب کنید و با نگه داشتن کلید شیفت (در ویندوز) یا کلید Alt (در مک)، روی گزینه‌ی Check for update کلیک کنید.

گام ۵: مسیر فایل iOS 9 Beta را به آیتونز بدهید. بعد از نصب شدنِ کامل iOS 9 Beta، فایل‌هایی را که پشتیبان‌گیری کرده‌اید، بازیابی کنید.

دوم: نصب iOS 9 Beta بدون حساب کاربری دولوپر

باید دقت داشته باشید که اگر می‌خواهید بدون داشتن حساب دولوپر iOS 9 Beta روی آیفون‌تان نصب کنید، باید خطرهای این کار را هم به جان بخرید.

گام ۱: به کمک iCloud از اطلاعات‌تان پشتیبان‌گیری کنید و به کمک لینک‌های زیر، نرم‌افزار متناسب با دستگاه‌تان را روی کامپیوترتان دانلود کنید:

 

iPhone 6 Plus

iPhone 6

iPhone 5S – A1453_A1533

iPhone 5S – A1457_A1518_A1528_A1530

iPhone 5C – A1456_A1532

iPhone 5 – A1428

iPhone 5 – A1429

iPhone 4S

گام ۲: ابتدا آیفون یا آیپدتان را به کامپیوتر وصل کنید، سپس فایل دانلود شده را باز کنید. در مرحله‌ی بعدی در آیتونز مدل دستگاه‌تان را انتخاب کنید و با نگه داشتن دکمه‌ی شیفت (در ویندوز) یا دکمه‌ی Alt در مک، روی گزینه‌ی Check for update کلیک کنید. سپس مسیر فایلی را که در مرحله‌ی قبلی دانلود کرده‌اید به آیتونز بدهید تا به‌روزرسانی دستگاه‌تان آغاز شود.

 

Phone Arena

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه