1076بازدید 0دیدگاه‌ها

اسکرین‌شات‌های تازه‌ای از ویندوز ۱۰ موبایل منتشر شد

نویسنده:‏درژوئن 5, 2015
 

  قرار است مایکروسافت تا کمتر از دو ماه دیگر ویندوز ۱۰ برای کامپیوتر را عرضه کند، اما به احتمال زیاد عرضه‌ی ویندوز ۱۰ برای موبایل تا انتهای تابستان به تعویق خواهد افتاد. جز این‌که قرار است امکان پورت کردن اپ‌های اندروید و iOS در نسخه‌ی جدید ویندوز وجود داشته باشد، مایکروسافت ویژگی تازه‌ای به نام کانتینوم نیز معرفی کرده است که بر اساس آن اپ‌ها می‌توانند با نمایشگرهایی با اندازه‌های مختلف تطابق پیدا کنند. اما به تازگی اسکرین‌شات‌هایی از ویندوز ۱۰ موبایل منتشر شده است که در ادامه بیشتر در جریان این اسکرین‌شات‌ها قرار خواهیم گرفت.

پیش از این هم اسکرین‌شات‌هایی از رابط کاربری ویندوز ۱۰ موبایل دیده بودیم، اما تصاویر تازه از قابلیت تازه‌ای در این سیستم عامل موبایلی خبر می‌دهد. همان‌طور که از این تصاویر برمی‌آید، می‌توانید به کمک مرورگر مایکروسافت اج لینک سایت‌های مورد علاقه‌تان را روی صفحه‌نمایش پین کنید. همچنین یک تم سیاه‌رنگ نیز به کاشی‌های رنگارنگ ویندوز موبایل اضافه شده است. تغییرات جزئی دیگری نیز در این رابط کاربری به وجود آمده است که می‌توانید در تصاویر زیر ببینید.

۲Latest-Windows-10-Mobile-preview-screenshots.jpg ۳ Latest-Windows-10-Mobile-preview-screenshots.jpg ۴ Latest-Windows-10-Mobile-preview-screenshots.jpg ۵Latest-Windows-10-Mobile-preview-screenshots.jpg ۶ Latest-Windows-10-Mobile-preview-screenshots.jpg ۷ Latest-Windows-10-Mobile-preview-screenshots.jpg ۸ Latest-Windows-10-Mobile-preview-screenshots.jpg ۹ Latest-Windows-10-Mobile-preview-screenshots.jpg ۱۰ Latest-Windows-10-Mobile-preview-screenshots.jpg ۱۳ Latest-Windows-10-Mobile-preview-screenshots.jpg ۱۲ Latest-Windows-10-Mobile-preview-screenshots.jpg ۱۱ Latest-Windows-10-Mobile-preview-screenshots.jpg

 

 

 

Phone Arena

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه