1465بازدید 0دیدگاه‌ها

تماشا کنیم: اولین تیزر دایناسور خوب

نویسنده:‏درژوئن 3, 2015
 

اولین تیزر دایناسور خوب دیروز بیرون آمد. دنیایی را تصور کنید که در آن شهاب سنگی که موجودات عظیم الجسه ماقبل تاریخ را از میان برد، با زمین برخورد نکرده است و دایناسورها در کنار انسان‌ها به زندگی‌شان ادامه می‌دهند. داستان در مورد آپاتوسوروسی جوان به نام آرلو است که پس از حادثه‌ای ناگوار خانواده‌اش را ترک می‌کند و راهی سفری پرفراز و نشیب شده و در میانه راه با یک انسان دوست و همراه می‌شود. کارگردانی دایناسور خوب را پیتر سون بر عهده دارد و صداپیشگانی مثل لوکاس نف، جان لیتگو، فرانسیس مک‌دورمند، بیل هیدر و جودی گریر نیز در این انیمیشن به ایفای نقش پرداخته‌اند.
در ابتدا قرار بود دایناسور خوب ۳۰ مه سال ۲۰۱۴ روی پرده برود اما در نهایت اکران آن تا سال ۲۰۱۵ به تعویق افتاد. جان لستر در مصاحبه با خبرنگاران در جشنواره فیلم کن گفته است: “این همان داستان قدیمی پسرک و سگش است. فقط جای آن‌ها با هم عوض شده، به این ترتیب که آرلو پسرک است و اسپات سگ او. این یعنی آرلو می‌ایستد و صحبت می‌کند درحالی که اسپات روی چهار دست و پا راه می‌رود و خرخر می‌کند.” لستر همچنین گفت: “این اثر شبیه هیچ یک از کارهای قبلی پیکسار نیست. سطح باورپذیری که ما به دنبال آن هستیم، آن را تبدیل به انیمیشنی بسیار مهیج خواهد کرد.”
دایناسور خوب ۲۵ نوامبر سال جاری میلادی (برابر ۴ آذرماه) روی پرده‌ی سینما می‌رود. تریلر این انیمیشن متفاوت را با هم ببینیم:

 

 

لینک یوتوب

 

Variety

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه