1510بازدید 0دیدگاه‌ها

انتظار می‌رود ایسوس ۲۵ میلیون دستگاه گوشی هوشمند در سال ۲۰۱۵ بفروشد

نویسنده:‏درمی 13, 2015
 

 با وجود شروع ضعیف‌تر از انتظار ایسوس در سال ۲۰۱۵، جری شِن، مدیر عامل این شرکت، می‌گوید ایسوس همچنان این هدف را دنبال می‌کند که در سال ۲۰۱۵ به فروش ۲۵ میلیون دستگاه گوشی هوشمند برسد. بیایید در ادامه بیش‌تر در جریان قرار بگیریم.

کمبود ماژول‌های رم ۴ گیگابایتی، تاثیر بدی روی فعالیت این شرکت گذاشته است. اوایل سال جاری میلادی، زن‌فون ۲ ایسوس به عنوان نخستین گوشی هوشمند با رم ۴ گیگابایتی معرفی شد. زن‌فون ۲ به تازگی در هند و از طریق یک فروشگاه آنلاین به بازار عرضه شده است. قرار است از هجدهم ماه می نیز عرضه‌ی این گوشی در آمریکای شمالی آغاز شود.

گرچه ایسوس در سه‌ماهه‌ی نخست سال میلادی جاری موفق شده است تنها ۳ میلیون دستگاه گوشی بفروشد، اما این شرکت تلاش می‌کند در سه‌ماهه‌ی دوم به رکورد فروش ۴٫۸ دستگاه برسد. به این ترتیب ایسوس برای نیمه‌ی اول سال امیدوار است بتواند ۷٫۸ میلیون دستگاه گوشی به فروش برساند. این تعداد گوشی تنها ۳۱٫۲ درصد از ۲۵ میلیون دستگاهی است که ایسوس برای ۲۰۱۵ هدف‌گذاری کرده است.

با حل شدن مشکلات زنجیره‌ی تامین، انتظار می‌رود تعداد فروش این دستگاه در ماه ژوئن به دو میلیون دستگاه برسد. آقای شِن انتظار دارد در سه‌ماهه‌ی سوم سال جاری، ایسوس روی هم ۹ میلیون دستگاه گوشی بفروشد و به این ترتیب ایسوس باید در سه‌ماهه‌ی آخر سال تعداد ۶٫۲ دستگاه گوشی دیگر بفروشد تا به هدف‌گذاری تعیین شده برسد.

 

نوشته‌های مرتبط:

ایسوس مشخصات کامل زن فون ۲ را منتشر کرد

زِن‌فون زوم ایسوس: گوشی هوشمندی با ۳X زوم اپتیکال

 

DigiTimes

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه