1610بازدید 2دیدگاه‌ها

ویندوز ۱۰ برای کامپیوتر زودتر از ویندوز ۱۰ موبایل عرضه می‌شود

نویسنده:‏درمی 2, 2015
 

  جو بلفیور از مایکروسافت در کنفرانس بیلد ۲۰۱۵ گفت عرضه‌ی ویندوز ۱۰ موبایل، پیش از عرضه‌ی نسخه‌ی دسکتاپ این سیستم‌عامل انجام نخواهد شد. این حرف به معنای این است که با توجه به عرضه شدن ویندوز ۱۰ کامپیوتر در تابستان امسال، عرضه‌ی ویندوز ۱۰ موبایل ممکن است تا پاییز طول بکشد. همین‌طور این‌که گوشی‌های لومیا که مجهز به ویندوز ۱۰ باشند، احتمالاً تا انتهای سال معرفی نخواهند شد.

مایکروسافت همچنین خبر داد که همه‌ی امکانات و قابلیت‌های ویندوز ۱۰ در روز عرضه در دسترس نخواهد بود و این امکانات رفته‌رفته به ویندوز ۱۰ اضافه خواهد شد. برخی از امکانات مایکروسافت اج (مرورگر جانشین اینترنت اکسپلورر)، احتمالاً از قابلیت‌هایی خواهند بود که در زمان عرضه‌ی ویندوز ۱۰ آماده نخواهد بود.

با توجه به این‌که مایکروسافت هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه‌ی ویندوز ۱۰ اعلام نکرده، اگر این اتفاق در تابستان بیفتد، بعد از عرضه شاهد به‌روزرسانی‌های متعدد و اضافه شدن قابلیت‌های جدید بسیاری خواهیم بود. تنها چیزی که در حال حاضر می‌توانیم بگوییم این است که زمانی در انتهای سال میلادی جاری شاهد معرفی لومیاهایی خواهیم بود که به صورت پیش‌فرض از ویندوز ۱۰ موبایل استفاده می‌کنند. بد نیست این حرف بلفیور را هم در نظر داشته باشیم:

بیلدهای موبایل ما به اندازه‌ی بیلدهای PC پیشرفت نکرده است. ما امکانات و ویژگی‌های موبایل را بعد از اضافه شدن این امکانات به نسخه‌ی PC، وارد نسخه‌ی موبایل می‌کنیم.

 

این نوشته‌ها را هم بخوانید:

روت چیست؟ – ساده‌ترین روش روت کردن دستگاه‌های اندرویدی

خلاصه‌ای از کنفرانس Build 2015: مایکروسافت بار دیگر دوست‌داشتنی می‌شود

 

Phone Arena

دیدگاه‌ها
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه