856بازدید 2دیدگاه‌ها

بهترین اپ‌های اپل‌واچ را اینجا ببینید

نویسنده:‏دراردیبهشت ۷, ۱۳۹۴
 

اپل بهترین اکوسیستم گوشی هوشمند و بهترین اکوسیستم تبلت را در دارد و تا اینجای کار هم –اگر اپ‌ها را در نظر بگیریم- بهترین اکوسیستم ساعت هوشمند نیز متعلق به اپل است. اما ماجرای اپ‌های اپل‌واچ به قدری فرق می‌کند که تا زمانی که واقعا با یکی از آن‌ها کار نکنید، نمی‌توانید کاملاً از آن‌ها سر در بیاورید. در آیفون و آیپد، تقریبا همیشه با اپ‌ها سر و کار دارید، اما در اپل‌واچ دقیقاً نمی‌دانید که چرا باید با اپ‌های آن کار کنید.

این موضوع به خاطر این است که اپ‌های اپل‌واچ، در اصل، ادامه‌ی اپ‌های آیفون هستند و به آن‌ها متصل می‌شوند. در حال حاضر این اپ‌ها ویجت‌هایی خوشگل هستند و خیلی زود معلوم می‌شود که هر اپلیکیشنی نیاز به ویجت ندارد. اینستاگرام روی اپل‌واچ یادآور گالری تصاویر گوشی‌های قدیمی است. اپ Djay امکانات جالبی برای میکس کردن موسیقی از روی مچ دست دارد، اما معلوم نیست واقعاً بخواهیم چنین کاری را از طریق ساعت هوشمند انجام بدهیم.

بسیاری از اپ‌ها نیز در حال حاضر پر از باگ و خطا هستند. Starva یکی از بهترین اپ‌های تناسب اندام است، اما روی اپل‌واچ بعضی جزئیات و اطلاعات را ندارد. اپ وان‌نوت مایکروسافت نیز به خوبی برای این ساعت طراحی شده است، اما قفل شدن، ذخیره نشدن برخی یادداشت‌ها و زمان زیاد برای همگام‌سازی از مهم‌ترین مشکلات آن است. البته چنین مشکلاتی در آیند‌ه‌ی نزدیک رفع خواهد شد، اما چنین مشکلاتی دائماً وضعیت کنونی اپ‌های اپل‌واچ را یادآوری می‌کنند.

بهترین اپ‌های اپل‌واچ، آن‌هایی هستند که هدف نخستین آن را تقویت می‌کنند: در اختیار گذاشتنِ سریع‌تر و راحت‌تر اطلاعات در مقایسه با بیرون کشیدن آیفون از داخل جیب. در حال حاضر اپ‌های زیادی برای این ساعت نوشته شده است و بسیاری از عنوان‌های معروف در حوزه‌ی اپلیکیشن‌های موبایلی، راهی برای نمایش سریع اطلاعات مورد نظرشان روی اپل‌واچ پیدا کرده‌اند. ما چندین اپ را بررسی کرده‌ایم و در ادامه فهرستی از بهترین اپ‌های اپل‌واچ را آورده‌ایم و پیشنهاد می‌کنیم حتماً این‌ها را امتحان کنید.

Dark Sky

دارک اسکای اپل واچ

اگر امکان داشته باشد که یک اپ موبایلی به یک کالت تبدیل شود، آن اپ دارک اسکای Dark Sky است. دارک اسکای روی اپل‌واچ هم به خوبی کار می‌کند. اکنون هر زمان که آب و هوای بدی در پیش باشد، دارک اسکای شما را باخبر می‌کند و می‌گوید انتظارِ چقدر برف یا باران را باید داشته باشید. و این همه‌ی آن چیزی است که از یک اپ آب و هوا انتظار دارید! با استفاده از این اپ می‌توانید از اوضاع آب و هوای پنج روز آینده هم باخبر شوید.

Shazam

بهترین اپ های اپل واچ

همان‌طور که در جریان هستید، شازم اپلیکیشنی برای تشخیص موسیقی است. اما شاید بیرون آوردن گوشی برای آن‌که بفهمیم چه موزیکی دارد پخش می‌شود، کمی ناجور به نظر برسد. اما با شازم روی اپل‌واچ، دیگر لازم نیست چنین کاری بکنید. گرچه اپ شازم اپل‌واچ نمی‌تواند به تنهایی و از طریق ساعت کار کند و به آیفون وصل می‌شود، ولی روی هم رفته کار را ساده‌تر کرده است.

TheScore

unnamed1-813x420.0
اگر به مسابقه‌های ورزشی علاقه‌مندید، اپی هم برای این علاقه‌مندی وجود دارد. کافی است در اپ TheScore تیم مورد علاقه‌تان را انتخاب کنید تا اطلاعات مربوط به بازی‌های آن تیم روی اپل‌واچ‌تان به نمایش در بیاید. اطلاعات و جزئیاتی که این اپ در اختیار می‌گذارد، ممکن است همه‌ی علاقه‌مندان را راضی نکند، اما برای خبردار شدن سریع از اوضاع بازی‌ها بسیار مناسب است.

Runtastic

screen390x390.0
اپ‌های تناسب اندام زیادی برای اپل‌واچ وجود دارد و ممکن است همین حالا هم اپ تناسب اندام مورد نظرتان را انتخاب کرده باشید. اما Runtastic ارزش آن را دارد که یک بار امتحانش کنید. این اپ دو کار را که اپ‌های تناسب اندام معمولاً اشتباه انجام می‌دهند، به خوبی انجام می‌دهد: این اپ می‌تواند چندین نوع برنامه‌ی تناسب اندام را پیگیری کند و همه‌ی اطلاعات مورد نظرتان را در یک صفحه نمایش می‌دهد. مثلا وقتی مشغول دویدن هستید، می‌توانید به راحتی مسافت مسیر پیموده شده، زمان سپری شده و سرعت دویدن‌تان را در یک صفحه ببینید.

+Calculator

اپل‌واچ به صورت پیش‌فرض ماشین‌حساب ندارد و تا اینجای کار معلوم شده است که نوشتن یک اپ ماشین‌حساب برای اپل‌واچ، کار چندان ساده‌ای نیست. اما بهترین چیزی که دیده‌ایم اپی به نام Calculator+ است که گرچه کامل نیست، اما تم‌های رنگی مختلفی را در اختیار کاربر می‌گذارد!

 

این نوشته‌ها را هم بخوانید:

سامسونگ تراشه اکسینوس جدید با هسته‌های اختصاصی برای گلکسی اس ۷ آزمایش می‌کند؟

تماشا کنیم: آیا صفحه نمایش اپل‌واچ خراشیده می‌شود؟

اسکرین‌شات تازه‌ای از ویندوز ۱۰ موبایل لو رفت

 

 

THEVERGE

دیدگاه‌ها
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه