1195بازدید 0دیدگاه‌ها

نسل بعدی عینک گوگل به زودی از راه می‌رسد

نویسنده:‏دراردیبهشت ۵, ۱۳۹۴
 

نسل دوم عینک گوگل ممکن است به زودی معرفی شود. ماسیمو ویان، مدیرعامل یک عینک‌سازی ایتالیایی، امروز در میلان گفت نسخه‌ی جدیدی از عینک‌های متصل به زودی از راه می‌رسد. شرکت ویان در مارس ۲۰۱۴ به یکی از شریکان گوگل تبدیل شد و در پروژه‌ی عینک گوگل مشارکت داشت. ویان در مورد تاریخ دقیق معرفی این دستگاه پوشیدنی چیزی نگفته است. بیایید در ادامه بیشتر در جریان این خبر قرار بگیریم.

پروژه‌ی نسل دوم عینک گوگل را تونی فادل مدیریت می‌کند و به نظر می‌رسد عینک گوگل دیگر یک اسباب‌بازی برای گیک‌های تکنولوژی نیست و قرار است به یک محصول مفید تبدیل شود. از سوی دیگر ویان گفته است دومین نسل عینک گوگل در حال آماده شدن است و تیم طراحی عینک گوگل، روی ایده‌هایی برای نسل سوم کار می‌کنند. مدتی پیش هم آیوی راس، رییس عینک گوگل، گفت نسل بعدی این عینگ ارزان‌تر خواهد بود (عینک نسل اول ۱۵۰۰ دلار قیمت دارد)، صفحه‌نمایش و کیفیت صدای بهتری ارائه خواهد کرد و باتری بهتری خواهد داشت.

اما نکته اینجا است که هیچ کدام از این موردها، دلیل اقبال کم خریداران به عینک گوگل نبوده است. دلیل اصلی فروش پایین عینک گوگل، عجیب و غریب بودن آن است. بسیاری از کافه‌ها و رستوران‌ها پوشیدن عینک گوگل را ممنوع کرده‌اند و حتی بعضی به کاربران این عینک‌ها لقب توهین‌آمیز Glassholes را داده‌اند. مهم‌ترین کاری که مدیران پروژه‌ی گوگل گلس باید حلش کنند، این است که فکری برای بهتر کردن نگاه عمومی به عینک گوگل بکنند.

 

این نوشته‌ها را هم بخوانید:

سامسونگ اکشن‌ترین ویدئوی جعبه‌گشایی را برای اس ۶ اج ساخته است

گوگل با پروژه Fi شبکه موبایل گوگل راه انداخت

ساعت هوشمند بعدی سامسونگ دایره‌ای خواهد بود

 

WSJ

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه