7119بازدید 4دیدگاه‌ها

چگونه بدون گوشی هوشمند از تلگرام استفاده کنیم؟

نویسنده:‏درآوریل 21, 2015
 

تلگرام یکی از اپ‌های پیام‌رسان است که روز به روز محبوب‌تر می‌شود. پیش از این هم در جریان برتری‌های تلگرام نسبت به وایبر قرار گرفته بودیم. اما یکی از مهم‌ترین برتری‌های تلگرام این است که به راحتی می‌توانید روی کامپیوتر از تلگرام استفاده کنید، آن هم بدون آن‌که لازم باشد آن را روی گوشی هوشمند یا تبلت نصب کنید.

در واقع تلگرام پلتفرم‌های مختلفی را تحت پوشش قرار داده است و حتی با استفاده از یک مرورگر مانند کروم یا فایرفاکس هم می‌توانید به تلگرام وصل شوید. برای این کار ابتدا باید نسخه‌ی تحت وب تلگرام (https://web.telegram.org) را روی مرورگرتان باز کنید.

تلگرام بدون گوشی هوشمند

در مرحله‌ی بعد کشور ایران را انتخاب و شماره‌ی موبایل‌تان را وارد کنید. بعد از این که مطمان شدید شماره‌ی موبایل‌تان را درست وارد کرده‌اید، دکمه‌ی تایید یا همان OK را بزنید.

استفاده از تلگرام روی کامپیوتر

بعد از آن‌که شماره‌ی موبایل‌تا را تایید کردید، تلگرام کدی را به صورت پیامک برای شما می‌فرستد تا هویت شما تایید شود. این کد را در این مرحله وارد کنید و اینتر را بزنید.

اپ پیام رسان تلگرام تحت وب

بعد از وارد کردن کد تایید هویت، وارد نسخه‌ی تحت وب تلگرام می‌شوید و می‌توانید از تمام امکانات و قابلیت‌های یک اپ پیام‌رسان بهره‌مند شوید.

 

مطلب مرتبط:

پنج دلیل برتری تلگرام نسبت به وایبر چیست؟

 

 

جریان

دیدگاه‌ها
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه