884بازدید 0دیدگاه‌ها

مدل ویژه‌ای از اپل‌واچ بندطلایی مخصوص سلبریتی‌ها است

نویسنده:‏دراردیبهشت ۱, ۱۳۹۴
 

مدل خاصی از اپل‌واچ با بند طلایی ثابت روی مچ سلبریتی‌هایی مانند بیونسه و یک طراح لباس به نام کارل لاگرفلد مشاهده شده است. به نظر می‌رسد این مدل خاص از اپل‌واچ را تنها سلبریتی‌ها و افراد مشهور می‌توانند از اپل بخرند. اپل تصور می‌کند اپل‌واچ نه تنها یک ساعت هوشمند است، بلکه یک قطعه جواهر زینتی هم هست. در ادامه بیش‌تر در جریان این خبر قرار می‌گیریم.

اگر اپل این مدل از اپل‌واچ را به فروش بگذارد، گستره‌ی قیمت مدل طلایی اپل‌واچ را بیشتر خواهد کرد. در حال حاضر مدل‌های مختلف ویرایش طلایی اپل‌واچ بین ۱۰ هزار تا ۱۷ هزار دلار قیمت دارند.

فروش رسمی اپل‌واچ از جمعه‌ی آینده آغاز می‌شود و همراه با نزدیک شدن‌مان به این تاریخ، اپل‌واچ را روی مچ دست افراد مشهوری چون دریک، فارل و کتی پری می‌بینیم. جمعه‌ی پیش جانی آیو، طراح ارشد اپل، در مراسمی در یک رستوران لوکس در میلان دیده شد. در این مراسم عده‌ای از افراد مشهور و پولدار بسته‌ی هدیه‌ای از اپل دریافت کردند که بند اپل‌واچ با رنگ‌های ویژه نیز در این بسته بود. با توجه به این‌که بند اپل‌واچ به تنهایی به درد نمی‌خورد، بعضی از حاضران تعدادی اپل‌واچ رایگان هم دریافت کردند.

همان‌طور که اشاره کردیم تصاویری از یک نسخه‌ی خاص اپل‌واچ طلایی روی دست بیونسه مشاهده شده است. در واقع بیونسه تصاویری از این مدل را در وبسایت خودش منتشر کرده است، در حالی که نمی‌توانید این مدل را در سایت اپل پیدا کنید و حتی جانی آیو هم پیش از این به وجود این مدل اشاره‌ای نکرده است. تصویر زیر هم مربوط به کارل لاگرفولد، طراح مد آلمانی، است که هفته‌ی گذشته منتشر شد:

اپل واچ طلایی

مطالب مرتبط:

پیش‌فروش اپل‌واچ از مرز ۲٫۳ میلیون دستگاه گذشت

مبارزه: اپل‌واچ علیه اندروید ور علیه پبل تایم

برخورد نزدیک با اپل‌واچ

 

 

Phone Arena

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه