1895بازدید 0دیدگاه‌ها

گلکسی اس ۶ و اس ۶ اج با سیم کارت USIM و اینترنت رایگان ایرانسل عرضه می‌شوند

نویسنده:‏درآوریل 21, 2015
 

  اگر می‌خواهید یکی از پرچم‌داران جدید سامسونگ، یعنی گلکسی اس ۶ یا گلکسی اس ۶ اج، را بخرید، بد نیست بدانید که با خریدن یکی از این گوشی‌ها، یک سیم‌کارت USIM ایرانسل هدیه خواهید گرفت.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، به مناسبت رونمایی رسمی از گوشی‌های گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج در ایران، خریداران این گوشی‌ها از فروشگاه‌های سامسونگ، یک سیم‌کارت USIM ایرانسل هدیه خواهند گرفت که با فعال‌سازی این سیم‌کارت و خرید هریک از بسته‌های اینترنت همراه ایرانسل، تا یک سال، ۲۰ درصد حجم هر بسته اینترنت خریداری شده، به عنوان ترافیک باندپهن رایگان به مشترک تخصیص داده می‌شود. این ترافیک رایگان، پس از فعال‌سازی بسته‌ی اصلی در حساب مشترک منظور خواهد شد.

در حال حاضر شبکه‌ی نسل سه، یا همان یا همان ۳G، ایرانسل در بیش از ۲۰۰ شهر و شبکه‌ی نسل چهارم یا ۴G ایرانسل در بیش از ۵۰ شهر کشور راه‌اندازی شده و در حال توسعه است. مشترکان برای اتصال به شبکه‌ی ۴G-LTE ایرانسل لازم است ضمن استفاده از گوشی با قابلیت پشتبانی از این شبکه، اعمال تنظیمات لازم و حضور در مناطق تحت پوشش، سیم کارت خود را به USIM تغییر داده و یا سیم‌کارت جدید یوسیم خریداری کنند.

 

ICTna

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه