2796بازدید 0دیدگاه‌ها

تماشا کنیم: دومین تریلر رسمی استار وارز ۷: نیرو بیدار می‌شود

نویسنده:‏درآوریل 17, 2015
 

  تا زمان آغاز نمایش عمومی هفتمین قسمت از جنگ ستارگان هشت ماه دیگر باقی مانده است، اما به تازگی یک تریلر جدید از این فیلم منتشر شده است و شخصیت‌های اصلی این مجموعه را، یعنی هان سولو، چوباکا و کسی که به نظر می‌رسد لوک اسکا‌ی‌واکر است که کلاهش را روی سرش کشیده، برای چند ثانیه به نمایش گذاشته است. در ادامه همراه‌مان باشید تا بیش‌تر در جریان این تریلر قرار بگیریم و در انتهای این مطلب با هم تماشایش کنیم.

صدای راوی این تریلر، صدای لوک اسکای‌واکر (مارک همیل) است. این تریلر با تصویر عبور یک وسیله‌ی نقلیه را از جاده‌ای در سیاره‌ای به نام جاکو Jakku آغاز می‌شود. سپس در حالی که تصاویری از دارث ویدر را می‌بینیم، صدای لوک اسکای‌واکر می‌گوید: «نیرو در خانواده‌ی من قویه. پدر من داشتش. من دارمش. خواهرم داردش.» بعد دست مکانیکی اسکای‌واکر را می‌بینیم که دراز می‌شود و R2-D2 را لمس می‌کند. بعد تصویر کسی (لوک؟ لیا؟) به نمایش در می‌آید که یک شمشیر لیزری را به کسی دیگر (لیا؟) می‌دهد.

صدای اسکای‌واکر می‌گوید: «تو هم این قدرت رو داری». از اینجا به بعد به مدت یک دقیقه تصاویر مختلفی به نمایش درمی‌آید که برای طرف‌داران این مجموعه حسابی جذاب است. تصاویری از پو دامرون (اسکار ایزاک) را می‌بینیم که با اسکادران هواپیماهای X-Wing مشغول پرواز است، چند ضربه از شمشیرهای نوری، ری و فین (دیسی ریدلی و جان بویگا) از یک انفجار فرار می‌کنند و نیز تصاویری از کایلو رن (احتمالاً آدام درایور) و ارتش جدید استورم‌تروپر به نمایش در می‌آید.

البته تصاویر دیگری هم در این تریلر دیده می‌شود. از جمله چند ثانیه از پرواز میلنیوم فالکون که در تریلر قبلی نیرو بیدار می‌شود هم آن را دیده بودیم. همین‌طور یک استورم‌تروپر رنگ‌متالیک که نمی‌دانیم کیست.

تماشا کنیم: دومین تریلر رسمی استار وارز 7: نیرو بیدار می‌شود

با کنار هم گذاشتن این تریلر جدید و تریلر ۸۸ ثانیه‌ای قبلی، می‌توانیم کم‌کم بیش‌تر به حال و هوا و شکل و شمایل کلی قسمت هفتم جنگ ستارگان پی ببریم. گرچه برای دیدن نسخه‌ی کامل جنگ ستارگان هفت، باید هشت ماه دیگر صبر کنیم.

دومین تریلر «جنگ ستارگان: نیرو بیدار می‌شود»:


  لینک دانلود

در یوتیوب:

 

این نوشته‌ها را هم بخوانید:

فیلم‌های جشنواره کن ۲۰۱۵ معرفی شدند

تماشا کنیم: دومین تریلر رسمی ترمیناتور: جنسیس

از «شورشی» تا «بلید رانر»: چرا «آینده» در فیلم‌ها همیشه این قدر سیاه است؟

 

منبع: THEVERGE

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه