834بازدید 0دیدگاه‌ها

رپورتاژ آگهی: معرفی نرم افزار زنجانگردی

نویسنده:‏درفروردین ۲۵, ۱۳۹۴
 

نرم‌افزار زنجانگردی به سفارش اداره‌ی کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان توسط گروه نرم‌افزاری آداک تولید شده است.
این اپ اندرویدی در واقع می‌تواند راهنمای گردشگرانی باشد که استان زنجان را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می‌کنند.
در صفحه‌ی نخست اپ زنجانگردی تاریخ امروز به همراه اوقات شرعی استان زنجان نمایش داده می‌شود. در کنار این نمایش وضعیت آب و هوای امروز به همراه پیش‌بینی وضعیت آب و هوای استان زنجان تا ۵ روز آینده، از دیگر امکانات این نرم‌افزار است که گردشگران را برای برنامه‌ریزی سفر راهنمایی می‌کند.
از امکانات مهم دیگر این نرم‌افزار می‌توان به نقشه‌ی راهنما اشاره کرد. این نقشه در دو نسخه‌ی آفلاین و آنلاین ارائه شده است. در نقشه آنلاین جانمایی کلیه‌ی اماکن تاریخی، توریستی ، مساجد، تجاری و … انجام شده است که با مشخص کردن موقعیت کنونی شخص از طریق gps کوتاه‌ترین مسیرهای دسترسی به اماکن امکان‌پذیر شده است.
بروی نقشه امکان جست‌وجوی آثار و اماکن به همراه نقشه‌ی شهرستان‌های استان زنجان وجود دارد.
امکان بارکد اسکنر از دیگر امکانات این نرم افزار است که برای اسکن کیوآرکد آثار از طریق نرم‌افزار کاربرد دارد.
اطلاعات گردشگری از امکانات دیگر این نرم‌افزار است که کلیه‌ی اماکن و آثار گردشگری زنجان در ۶ دسته در اختیار کاربران قرار داده می‌شود. از جمله امکانات این بخش می‌توان به اطلاعات تماس هر اثر و نمایش بر روی نقشه و مدیریت علاقه‌مندی‌ها اشاره نمود.
تلفن‌های ضروری نیز امکان تماس مستقیم با هر یک از شماره‌ها ر امکان‌پذیر نموده است.
ابزار سفر نیز شامل دو امکان قبله‌نما و دعای سفر است. در منوی درباره‌ی زنجان نیز می‌توانید غذاهای محلی به همراه صنایع دستی و سوغاتی‌های زنجان را مشاهده کنید.
امیدواریم با این نرم‌افزار از سفر به زنجان لذت ببرید. اپ زنجان‌گردی را می‌توانید از کافه‌بازار برای گوشی‌های اندرویدی دانلود کنید.

 

گروه آگهی‌های جریان

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه