1599بازدید 0دیدگاه‌ها

سامسونگ می‌گوید در تخمین میزان فروش گلکسی اس ۶ اج شکست خورده است

نویسنده:‏درآوریل 14, 2015
 

  چند روزی است که عرضه‌ی رسمی گلکسی اس ۶ و اس ۶ اج سامسونگ به بازارهای جهانی آغاز شده است و با این‌که از همان آغاز انتظار می‌رفت این گوشی فروش بالایی داشته باشد، اما به نظر می‌رسد حتی خود سامسونگ هم از موفقیت این دو دستگاه (به ویژه اس ۶ اج) در بازار شگفت‌زده شده است.

یونهاپ نیوز، یک رسانه‌ی کره‌ای، گزارش داده است که تا کنون فروش گلکسی اس ۶ و اس ۶ اج «بسیار بالاتر از حد انتظار بوده است». بنا به این گزارش یکی از مقام‌های رسمی گفته است که در سه روز گذشته میزان فروش در کره جنوبی در مقایسه با مدل‌های دیگر گلکسی اس، «از همیشه بالاتر» بوده است.

در بازارهای بین‌المللی نیز گلکسی اس ۶ اج (که گران‌تر از گلکسی اس ۶ معمولی است) حدود ۵۰ درصد فروش را شامل شده است. به گزارش یونهاپ نیوز، یکی از مقام‌های رده‌بالای سامسونگ به تازگی اشاره کرده است که این شرکت «در تخمین میزان تقاضا برای مدل خمیده شکست خورده است» و به همین دلیل است که کمبود این گوشی در بازار بیش‌تر از یک ماه ادامه خواهد داشت.

پیش‌تر در جریان قرار گرفته بودیم که سامسونگ می‌تواند تا پایان سال ۵۰ میلیون دستگاه گلکسی اس ۶ و اس ۶ اج بفروشد. این گوشی‌ها با قدرت وارد بازار شده‌اند و فروش بسیار خوبی را تجربه می‌کنند، اما هنوز عدد و رقم دقیقی درباره‌ی آمار فروش این گوشی‌ها منتشر نشده است. اما بی‌تردید به زودی در این مورد بیش‌تر خواهیم شنید.

تا آن زمان می‌توانید بررسی‌هایی را که از این گوشی منتشر کرده‌ایم، بخوانید:

نقد و بررسی گلکسی اس ۶: سامسونگ سرانجام چیز درست را کپی کرده است

نقد و بررسی گلکسی اس ۶ در فون ارنا

 

منبع: Phone Arena

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه