1498بازدید 0دیدگاه‌ها

پنج بازی استراتژیک جدید برای گوشی‌های اندرویدی

نویسنده:‏درفروردین ۲۴, ۱۳۹۴
 

این روزها بازی‌های استراتژیک موبایلی، چه در بین کاربران و چه در بین تولیدکنندگان، محبوب‌تر و محبوب‌تر می‌شوند. اما موضوع این است که چطور بهترین بازی‌های استراتژیک را کشف کنیم؟ خب، اگر دنبال بهترین بازی‌های استراتژیک هستید، جای درستی آمده‌اید. ما 5 نمونه از بهترین بازی‌ها در این سبک را انتخاب کرده‌ایم که می‌توانند برای ساعت‌ها و روزهای متمادی سرگرم‌کننده و لذت‌بخش باشند.

البته می‌دانیم که این عنوان‌ها ممکن است با ذائقه‌ی همه متناسب نباشند، پس اگر شما عنوانی را می‌شناسید که در این فهرست کوتاه نیست، ما را هم در جریان بگذارید.

Age of Sparta

ایج آو اسپارتا را استدیوی بازی‌سازی گیم‌لافت تولید کرده و مولفه‌های دو بازی استراتژیک معروفِ PC را با هم ترکیب کرده است: Age of Empires و Heroes of Might and Magic. در ایج آو اسپارتا باید یک شهر و ارتش بسازید و از فرهنگ و تمدن یونان در برابر هجوم بیگانگان محافظت کنید.

دانلود ایج آو اسپارتا (رایگان با خرید درون‌برنامه‌ای)

Age-of-Sparta

Battle Glory

بتل گلوری بسیار شبیه به بازی بسیار بسیار معروف کلش آو کلنز است، اما در این بازی با ساختمان‌ها و نیروهای مدرن‌تری سر و کار داریم.

دانلود بتل گلوری (رایگان با پرداخت درون‌برنامه‌ای)

بتل گلوری

 

Boom Beach

بوم بیچ هم در واقع شبیه کلش آو کلنز طراحی شده است، اما برخلاف بتل گلوری، این بازی را کمپانی سازنده‌ی خود کلش آو کلنز، یعنی سوپرسل، طراحی و تولید کرده است. در بوم بیچ با مجموعه‌ای از جزایر سر و کار دارید و خودتان هم صاحب یکی از آن‌ها هستید. باید جزیره‌تان را گسترش بدهید و در برابر جزیره‌های دیگر از آن محافظت کنید.

دانلود بوم بیچ (رایگان با خرید درون‌برنامه‌ای)

بوم بیچ

Hills of Glory 3D

داستان این بازی در زمان جنگ جهانی دوم می‌گذرد و در آن باید از مکان‌هایی استراتژیک در برابر هجوم دشمن محافظت کنید. تنوع اسلحه در این بازی کوچک خوب است و به جذابیت بازی می‌افزاید.

دانلود هیلز آو گلوری (رایگان با پرداخت درون‌برنامه‌ای)

Hills-of-Glory-3D.jpg

Clash of Clans

و سرانجام بازی محبوب و معروف کلش آو کلنز. این بازی ده‌ها میلیون نفر را در سراسر جهان معتاد کرده و به یکی موفق‌ترین بازی‌های موبایلی تبدیل شده است. در این بازی استراتژیک آنلاین می‌توانید با دوستان‌تان گروه‌ تشکیل بدهید و با گروه‌های دیگر بجنگید.

دانلود کلش آو کلنز (رایگان با پرداخت درون‌برنامه‌ای)

پنج بازی استراتژیک جدید برای گوشی‌های اندرویدی

 

جریان

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه