1803بازدید 0دیدگاه‌ها

آی‌فیکس‌ایت اچ‌تی‌سی وان ام ۹ را از هم باز کرد

نویسنده:‏درفروردین ۱۵, ۱۳۹۴
 

  اعضای تیم iFixit که کارشان باز کردن و به نمایش گذاشتن قطعات داخلی دستگاه‌های مختلف است، پرچم‌دار جدید اچ‌تی‌سی، یعنی وان ام ۹ را نیز از هم باز کرده‌اند. اما این ماجراجویی چه چیزهایی را مشخص کرده است؟

در نخستین نگاه به ظاهر این گوشی، آی‌فیکس‌ایت گزارش می‌دهد که صفحه نمایش گوشی از همان اول یک خراش دارد. (اوه اوه!) بعد از روشن کردن گوشی نیز مشخص شده که یکی از پیکسل‌های صفحه نمایش مشکل دارد. (باز هم اوه اوه!)

آی‌فیکس‌ایت امتیاز تعمیرپذیری این دستگاه را ۲ از ۱۰ در نظر گرفته‌اند، که البته امتیاز چندان عجیبی برای پرچم‌داران اچ‌تی‌سی نیست. اچ‌تی‌سی وان اورجینال اولین گوشی هوشمندی بود که امتیاز ۱ از ۱۰ را از آی‌فیکس‌ایت گرفت. خوشبختانه گارانتی یک‌ساله‌ی اچ‌تی‌سی به گونه‌ای است که اگر گوشی‌تان در یک سال اول دچار مشکل شود، گوشی‌تان با یک گوشی سالم تعویض می‌شود.

Scratched-screen Blemished-box HTC-One-M9-teardown2 HTC-One-M9-teardown ۵ HTC-One-M9-teardown ۶-HTC-One-M9-teardown ۷ -HTC-One-M9-teardown ۸ - HTC-One-M9-teardown ۱۳ HTC-One-M9-teardown ۹ HTC-One-M9-teardown ۱۰ HTC-One-M9-teardown ۱۱ HTC-One-M9-teardown ۱۲ HTC-One-M9-teardown آی‌فیکس‌ایت اچ‌تی‌سی وان ام 9 را از هم باز کرداین مطالب را هم بخوانید:

رم آیفون ۶ تنها یک گیگابایت است

چگونه تایید دو مرحله‌ای را در جی‌میل فعال کنیم؟ – ورود به گوگل به کمک موبایل

اکنون می‌توانید اپ‌های اندروید را در مرورگر کروم ویندوز اجرا کنید

 

 

منبع: iFixit

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه