1899بازدید 0دیدگاه‌ها

چهره به چهره: مقایسه طراحی آیفون ۶ و گلکسی اس ۶ در عکس‌های رسمی

نویسنده:‏درمارس 15, 2015
 

بیایید صادقانه صحبت کنیم: سال‌ها بود که پرچم‌داران سامسونگ نمی‌توانستند انتظارها را برآورده کنند، اما این بار گلکسی اس ۶ توانسته است مانند گلکسی اس ۲، دلایلی در اختیار طرف‌دارانش بگذارد که واقعاً هیجان‌زده شوند. تا کنون برخی از خبرنگاران تکنولوژی در کنگره‌ی موبایل بارسلونا ۲۰۱۵ فرصت کوتاهی برای کار کردن با این گوشی داشته‌اند، ولی بسیاری از آن‌ها تحت تاثیر سرعت عملکرد رابط کاربری، سرعت دوربین و طراحی مینیمالیستی آن قرار گرفته‌اند.

تا این‌جای کار، گلکسی اس ۶ بزرگ‌ترین چالش آیفون ۶ در بازار گوشی‌های هوشمند بوده است و لذا طبیعی است که ابعاد و طراحی این دو کالا مورد مقایسه قرار بگیرد. در این مطلب تلاش کرده‌ایم تصاویری از گلکسی اس ۶ و آیفون ۶ در کنار هم بگذاریم که دو محصول را از یک زاویه نشان می‌دهند. ضمن این‌که ابعاد و تعداد پیکسل‌های عکس‌ها هم تقریبا یکسان است.

البته انجام این کار با استفاده از عکس‌های رسمی دو شرکت دشواری‌های خاص خودش را داشته است. اپل همچنان تلاش می‌کند بیرون‌زدگی دوربین پشتی آیفون ۶ را در عکس‌های رسمی، به نحوی بپوشاند یا نشان ندهد. عکس‌های مربوط به پشت و جلوی گلکسی اس ۶ هم ابعاد یکسانی ندارند. در هر حال ابعاد این عکس‌ها کمی دست‌کاری شده است تا منطبق با اندازه‌های رسمی اعلام شده برای این دستگاه‌ها شوند.

توجه کنید که این مقایسه، تعریف فرهنگ‌نامه‌ای «مقایسه‌ی سطحی» است! اما جذابیت‌های خودش را هم دارد!

 

[baslider name=”iPhone6vsGlaxys61″]

[baslider name=”iPhone6vsGlaxys62″]

[baslider name=”iPhone6vsGlaxys63″]

[baslider name=”iPhone6vsGlaxys64″]

 

منبع: THEVERGE

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه