1961بازدید 0دیدگاه‌ها

اکسینوس 7420 (گلکسی اس 6) علیه اسنپ‌دراگون 810 (وان ام 9) علیه اپل A8 (آیفون 6)

نویسنده:‏درمارس 3, 2015
 

  همان‌طور که در جریان هستید، طی روزهای گذشته دو پرچم‌دار قدرتمند وارد دنیای گوشی‌های هوشمند شد: گلکسی اس 6 (و مهم‌تر از آن اس 6 اج) و اچ‌تی‌سی وان ام 9. هرچه باشد، تولید هر که باشد، با آیفون 6 مقایسه می‌شود. بیایید ببینیم بنچ‌مارک‌ها در مورد پردازنده‌های این گوشی‌ها چه می‌گویند.

نتایجی که در ادامه مشاهده خواهیم کرد، امتیازهای مربوط به بنچ‌مارک GeekBench است که در برای پردازنده‌های گلکسی اس 6، HTC One M9 و آیفون 6 به دست آمده است.

لازم به یادآوری نیست که امتیاز مربوط به حالت چندهسته‌ای گلکسی اس 6 را باید برای تراشه‌ی اکسینوس 7420 سامسونگ ثبت کنیم که پرچم‌دار جدید این شرکت را در صدر رقابت حوزه‌ی موبایل –البته در بخش پردازش چندهسته‌ای- نشانده است. به هر حال وقتی پای پردازش‌های معمولی و کاربردی‌ترِ تک‌هسته‌ای در میان باشد، حرف اول را تراشه‌ی A8 اپل می‌زند. در این حالت A8 امتیاز 1626 را کسب کرده است در حالی که گلکسی اس 6 و اسنپ‌دراگون 810 به ترتیب امتیاز‌های 1443 و 1186 را به دست آورده‌اند.

خودتان نتایج را با هم مقایسه کنید. البته لازم نیست نگران چیزی باشید، هر سه‌ی این تراشه‌ها به قدر کافی قدرتمند هستند که همه‌ی اپلیکیشن‌ها و بازی‌های سنگین موبایلی را به راحتی و مانند آب خوردن اجرا کنند. این امتیازها تنها به کار کَل‌کَل‌ها و کُری‌خوانیِ گیک‌ها می‌آید!

 نتایج بنچ‌مارک چندهسته‌ای:

geekbench-3-multi-core

نتایج بنچ‌مارک تک‌هسته‌ای:

 

geekbench-3-single-core

 

منبع: Phone Arena

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه