1162بازدید 0دیدگاه‌ها

این تصویر احتمالاً نخستین تصویر از نسخه‌ی نهایی گلکسی اس 6 سامسونگ است

نویسنده:‏دراسفند ۷, ۱۳۹۳
 

l  به نظر می‌رسد سامسونگ منتظر رسیدن روز یکم مارس (دهم اسفند) و معرفی رسمی گلکسی اس 6 نمانده و تصاویری از این گوشی هوشمند درز داده است. لحظاتی پیش تصاویری در فوروم xda-developers منتشر شده یک دستگاه آزمایشی را نشان می‌دهد که می‌تواند نخستین تصویر واقعی از یک گلکسی اس 6 واقعی باشد. این تصاویر را ابتدا یک وبسایت به نام Mobile Bulgaria منتشر کرده و بعد از آن در این فوروم منتشر شده است. لبه‌های دستگاهی که در تصویر دیده می‌شود، شبیه به لبه‌های دستگاهی نیست که در تصاویر تبلیغاتی سامسونگ دیده‌ایم. این موضوع به معنای این است که دستگاهی که در تصاویر می‌بینیم احتمالاً یک نمونه‌ی اولیه است، یا این‌که سامسونگ در روز دهم اسفند دو ویرایش متفاوت از پرچم‌دار جدیدش را رونمایی خواهد کرد.

به هر حال در این تصاویر می‌توانیم ببینیم که این دستگاه لبه‌های فلزی دارد و لوگوی سامسونگ در قسمت جلوی آن قرار گرفته است. دوربین جلویی این گوشی هم بسیار بزرگ است و در قسمت بالا و سمت راست دستگاه قرار گرفته است. این مساله منطقی به نظر می‌رسد، چون قرار بود برای دوربین جلویی اس 6 از همان دوربین 5 مگاپیکسلی‌ای استفاده شود که به عنوان دوربین جلویی نوت 4 به کار رفته است.

دیگر این‌که به نظر می‌رسد این نمونه درگاه میکرو اس‌دی ندارد. دوربین پشتی این گوشی هم کمی برجستگی دارد و یک فلش ال‌ای‌دی و حس‌گر ضربان‌قلب در کنار آن قرار گرفته است. بالا و پایین دستگاه هم تا حدی آیفونی به نظر می‌آید.

همه چیز در مراسم رسمی سامسونگ در کنگره‌ی موبایل بارسلونا مشخص خواهد شد. تا آن روز در جریان بمانید.

 

تصاویر منسوب به گلکسی اس 6 را با هم ببینیم:

picpath_2_26499 picpath_2_26498 picpath_2_26497 picpath_2_26496 picpath_2_26495 picpath_2_26494 گلکسی اس 6 گلکسی اس 6 picpath_2_26491 picpath_2_26490

 

 

منبع: فون‌ارنا و ورج

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه