1721بازدید 0دیدگاه‌ها

ایسر در MWC 2015 گوشی هوشمندی مبتنی بر ویندوز 10 رونمایی می‌کند

نویسنده:‏دراسفند ۶, ۱۳۹۳
 

  ایسر با گوشی‌سازان پیشرو در بازار موبایل فاصله‌ی زیادی دارد و بیشتر با لپ‌تاپ‌ها و کامپیوترهای شخصی‌اش شناخته می‌شود. با این حال این کمپانی در سال‌های اخیر چندین گوشی‌های‌هوشمند اندرویدی را معرفی کرده و به بازار فرستاده است. ایسر حتی پیش از آن‌که ویندوز فون وجود خارجی داشته باشد، چند گوشی هوشمند با سیستم عامل ویندوز موبایل تولید کرد که موفقیت چندانی به همراه نداشت. این بار ایسر تصمیم گرفته است شانس خود را با ویندوز 10 دوباره امتحان کند.

به گزارش یک رسانه‌ی تایوانی به نام Focus Taiwan، ایسر نخستین گوشی هوشمند مبتنی بر ویندوز ۱۰ خود را در کنگره‌ی موبایل بارسلونای ۲۰۱۵ معرفی خواهد کرد. در شرایطی که هنوز اطلاعاتی در مورد مشخصات فنی این گوشی در دست نیست، اما مطابق شنیده‌ها باید در انتظار محصولات میان‌رده یا پایین‌رده باشیم.

البته مایکروسافت ویندوز ۱۰ خود را تا پیش از آغاز تابستان بیرون نخواهد داد (زیرا همچنان باید اشکالات این سیستم عامل را برطرف کند و آن را بهبود بدهد)، بنابراین سر و کلّه‌ی گوشی‌ هوشمند ویندوز ۱۰ ایسر نیز در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۱۵ پیدا خواهد شد.

افزون بر گوشی ‌هوشمند ویندوزفونی، ایسر می‌خواهد یک گوشی اندرویدی جدید از سری Jade خود و نیز یک دستگاه پوشیدنی جدید را در کنگره‌ی موبایل بارسلونا معرفی کند. کنگره‌ی موبایل بارسلونا هفته‌ی آینده برگزار می‌شود و تا آن زمان صبر می‌کنیم تا اخبار و اطلاعات بیشتری به دست بیاوریم.

پی‌نوشت: تصویری که در ابتدای مطلب می‌بینید، مربوط به یکی از ویندوز موبایل‌های قدیمی ایسر است.

 

منبع: فون‌ارنا

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه