1966بازدید 0دیدگاه‌ها

زومیت ادعا می‌کند گلکسی اس 6 اج با دو لبه خمیده واقعاً وجود دارد

نویسنده:‏درفوریه 21, 2015
 

  همان‌طور که در جریان هستید، قرار است دهم اسفند سامسونگ از پرچم‌دار جدیدش رونمایی کند. طبق رسم روزهای قبل از معرفی پرچم‌داران جدید، بازار شایعه‌ها و خبرهای غیررسمی داغ است. به نظر می‌رسد سایت‌های خبری ایرانی هم نمی‌خواهند از غافله عقب بمانند و دوست دارند خودشان منبع خبر باشند. زومیت ادعا می‌کند نویسندگان آن شانس دیدن گلکسی اس 6 اج را داشته‌اند و وجود این گوشی هوشمند با دو لبه‌ی خمیده را تایید می‌کنند.

زومیت نوشته است:

ما در زومیت مطمئن هستیم که گلکسی اس ۶ در دو نسخه و یکی با بدنه‌ی مسطح و دیگری با دو لبه‌ی منحنی شکل در سمت راست و چپ صفحه نمایش، عرضه خواهد شد. انحنای لبه‌ها با آنچه در گلکسی نوت اج شاهد آن بودیم کمی متفاوت است اما از نظر کارایی تقریبا در یک سطح هستند. ما امکان کار کردن با گوشی را نداشتیم اما سایز این گوشی تفاوت چندانی با گلکسی اس ۵ نمی‌کرد و می‌توانیم وجود صفحه‌نمایش حدود ۵.۲ اینچ را برای این گوشی تایید کنیم. بدون شک صفحه نمایش از نوع AMOLED و رزولوشن آن QHD است.

 

زومیت همچنین ادعا می‌کند این بار دیگر پرچم‌دار سامسونگ از بدنه‌ی پلاستیکی استفاده نمی‌کند و قاب پشتی دستگاه و لبه‌های آن کاملاً از فلز ساخته شده است. ضخامت این گوشی هم بسیار کم و تقریباً به اندازه‌ی آیفون 6 است.

زومیت تصویری از گلکسی اس 6 اج یا گلکسی اس 6 منتشر نکرده است، اما ادعا می‌کند «تصاویر رندر شده هرچند با محصول اصلی تفاوت‌هایی می‌کنند اما به گلکسی اس ۶ بی شباهت نیستند».

به هر حال باید تا روز دهم اسفند صبر کنیم تا جریان دقیقِ خبرها و عکس‌های رسمی این محصول قرار بگیریم.

 

منبع: زومیت

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه