6435بازدید 7دیدگاه‌ها

اینستاگرام برای کامپیوتر: با اینستاگریل، اینستاگرام را به ویندوز بیاورید

نویسنده:‏دربهمن ۲۹, ۱۳۹۳
 

  پیش از این در جریان نصب اینستاگرام روی کامپیوتر با استفاده از شبیه‌ساز بلواستکس قرار گرفتیم. در این روش می‌توانید بدون آن‌که گوشی هوشمند داشته باشید، حساب اینستاگرام بسازید و از آن در داخل شبیه‌ساز اندروید بلواستکس استفاده کنید. اما اگر نمی‌خواهید برای دیدن عکس‌های دوستان‌تان در اینستاگرام، به بلواستکس متوصل شوید، می‌توانید از یک نرم‌افزار ویندوزی به نام اینستاگریل Instagrille استفاده کنید.

نصب اینستاگریل بسیار ساده است و نیازی به توضیح اضافه ندارد. کافی است فایل نصب اینستاگریل را از سایت توسعه‌دهندگان این نرم‌افزار دریافت و مانند یک برنامه‌ی معمولی ویندوزی، نصبش کنید.

دقت کنید که اینستاگریل در مرحله‌ی نصب، فایل‌های مورد نیاز خود را دانلود می‌کند. بنابراین باید در این مرحله به اینترنت متصل باشید و چند دقیقه‌ای هم صبر کنید.

اینستاگرام برای کامپیوتر - اینستاگریل

با استفاده از این برنامه، می‌توانید به بسیاری از امکانات اینستاگرام، از قبیل لایک زدن، کامنت گذاشتن و دنبال کردن کابران دیگر، را در پلتفرم ویندوز دسترسی داشته باشید. البته به کمک اینستاگریل نمی‌توانید عکس آپلود کنید.

اینستاگریل

با اینستاگریل می‌توانید حساب اینستاگرام‌تان را از روی کامپیوتر ببینید.

در ماه‌های اخیر شاهد ارائه‌ی نسخه‌ی ویندوزی بعضی از اپلیکیشن‌های محبوب موبایلی، مانند وایبر، لاین و واتس‌اپ، بوده‌ایم. اما در مورد نسخه‌ی ویندوزی اینستاگرام حرف و خبر خاصی شنیده نمی‌شود. بعید نیست این رویه در مورد اپلیکیشن‌های بیشتری ادامه پیدا کند و اینستاگرام هم وارد این بازی شود. اما تا آن موقع، می‌توانیم از اینستاگریل استفاده کنیم! با اینستاگریل حتی می‌توانید عکس‌های مورد نظرتان را هم از اینستاگرام دانلود کنید.

دانلود عکس از اینستاگرام

با اینستاگریل می‌توانید عکس‌های اینستاگرام را دانلود کنید.

 

این نوشته را هم بخوانید: ده حساب اینستاگرام که باید همین حالا دنبال کنید

این نوشته را هم بخوانید: اینستاگرام بعد از دو سال چه فیلترهایی را اضافه کرد؟

 

جریان

دیدگاه‌ها
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه