10332بازدید 15دیدگاه‌ها

راهنمای نصب دو وایبر روی یک گوشی در اندروید

نویسنده:‏دربهمن ۲۴, ۱۳۹۳
 

اندروید انعطاف‌پذیری زیادی دارد و می‌شود با آن کارهای جالبی انجام داد. یکی از این انعطاف‌پذیری‌ها، نصب و استفاده‌ی نسخه‌ی دومی از یک اپلیکیشن واحد است. به بیان ساده‌تر می‌توانید روی گوشی اندرویدی دو وایبر، دو لاین و یا دو اینستاگرام داشته باشید. بیایید با هم در جریان این ترفند قرار بگیریم.

روش نصب دو وایبر روی یک گوشی

گام 1: برای نصب یک وایبر دیگر روی گوشی اندرویدی، به اپ‌های Apk Editor و Apk Editor Patch نیاز دارید. این اپ‌ها را دانلود کنید و اول Apk Editor و سپس Apk Editor Patch را نصب نمایید.

 

Apk Editor

محیط Apk Editor

گام 2: برای نصب دو وایبر به صورت همزمان، به فایل apk وایبر نیاز دارید. این فایل در واقع فایل نصب وایبر است که باید ابتدا آن را روی کامپیوترتان دانلود کنید و سپس از طریق کابل USB یا Wi-Fi به گوشی‌تان منتقل کنید. برای دانلود فایل apk هم چند روش مختلف وجود دارد. می‌توانید از صفحه‌ی وایبر در سایت کندو استفاده کنید (کسانی که روش نصب وایبر روی کامپیوتر بدون نیاز به گوشی را دیده باشند، با این روش آشنایی دارند)، یا این‌که از یک سایت ایرانی برای دانلود نرم‌افزارهای اندرویدی از گوگل پلی استفاده کنید.

گام 3: اپ Apk Editor را باز کنید و فایل apk وایبر را که روی گوشی ذخیره کرده‌اید، پیدا کنید. انگشت‌تان را روی این فایل بگذارید و چند ثانیه نگه دارید تا منوی مربوطه باز شود. گزینه‌ی Clone را انتخاب و Ok کنید.

 

نصب دو وایبر روی یک گوشی

گزینه‌ی Clone را انتخاب کنید.

گام 4: نام فایل جدید را تغییر بدهید. مثلا می‌توانید یک حرف یا یک عدد را به عنوان این فایل اضافه کنید. با این کار (گام‌های 3 و 4) کُپی جدیدی از فایل مورد نظرتان ساخته می‌شود، با این تفاوت که می‌توانید آن را دوباره روی گوشی نصب کنید!

گام 5: روی فایلی که دست‌کاری کرده‌اید، تپ کنید تا مانند یک اپ معمولی نصب شود. بعد از آن‌که نصب اپ تمام شد، دو وایبر (یا دو اینستاگرام یا هر اپ دیگری که بخواهید) روی گوشی خواهید داشت. وایبر دوم را اجرا کنید و مراحل نصب وایبر دوم را هم مانند وایبر اول انجام بدهید.

نکته: این روش را می‌توانید برای بسیاری از اپ‌های اندرویدی، از جمله اینستاگرام، لاین و تانگو به کار ببرید. اما بعضی از اپ‌ها مانند واتس‌اپ را نمی‌توانید با این روش تکثیر کنید!

نصب دو اینستاگرام روی یک گوشی

می‌توانید دو اینستاگرام روی یک گوشی داشته باشید.

 

جریان

دیدگاه‌ها
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه