7678بازدید 1دیدگاه

شش آگهی عجیب و غریب در سایت دیوار: از اژدهای ریش‌دار تا پیکان تصادفی

نویسنده:‏درفوریه 9, 2015
 

با سایت دیوار آشنایی دارید؟ در دیوار می‌توانید لوازم و وسایل نو یا دست دوم خودتان را به فروش بگذارید، یا این‌که بین آگهی‌های دیگران بگردید و ببینید چه چیز به درد بخوری می‌توانید از بین‌شان پیدا کنید. گاهی هم می‌توانید درخواست معاوضه کنید و بعضی وسایل‌تان را با دیگران تاخت بزنید. فرقی هم نمی‌کند دنبال چه چیزی هستید یا چه چیزی می‌خواهید بفروشید: از ملک و ماشین گرفته تا فرش و گوشی را می‌توانید در دیوار آب کنید یا این‌که بخرید.

اما آیا دیوار تنها به درد خرید و فروش و معاوضه می‌خورد؟ خیر! دیوار به خودی خود جای جذابی است! می‌توانید در آن بچرخید و از کشف آگهی‌های عجیب و غریب لذت ببرید! بیایید چند نمونه از این آگهی‌های عجیب را با هم مرور کنیم. برای دیدن اصل آگهی‌ها در دیوار، روی عکس کلیک کنید.

1. فروش استثنایی اژدهای ریش‌دار

بیردد دراگون - دیوار

متن آگهی:

فروش استثنایی سه عدد بیردد دراگون 1 میلیون تومان

فروش بیردد دراگون، این حیوان از سبزیجات مانند کدو و… تغذیه می‌کنند و می‌توانید این حیوان زیبا را در تراریوم نگهداری کنید. معاوضه با طوطی سانان (عروس هلندی، مرغ عشق انگلیسی)

 

2. تعویض گوشی با پرنده

تعویض پرنده با گوشی - سایت دیوار

متن آگهی:

گوشی کاملا در حد آکه بدون خط و خش. تعویض با جفت انواع پرنده‌ی زینتی به جز قناری سهره و کبوتر. اول قیمت این گوشی رو بگیرید، تو همون قیمت اگه پرنده دارید تماس بگیرید…

 

3. اکواریوم تلوزیون نما

آکواریوم تلویزیون نما - سایت دیوار - جریان

متن آگهی:

این محصول آکواریوم می‌باشد، عکس یا پوستر نیست. داخلش آب و تعدادی ماهی ریخته شده. ابعاد 37اینچ. دارای موزیک پلیر و کنترل. سایزهای 32، 42 و 47 هم موجوده…

 

4. سرخپوست دکوری

سرخپوست دکوری - آگهی دیوار

متن آگهی:

دو دکوری، سرخپوست و مجسمه چوبی، با هم 50000 تومان

 

5. پیکان تصادفی

پیکان تصادفی - دیوار

متن آگهی:

پیکان دوگانه سی ان جی تصادفی، بیمه 6 ماه داره. اسکات تکشو 4 برمی‌دار این دوگانس.

 

6. جوجه عروس سرلاکی، مُفت!

جوجه عروس سرلاکی - دیوار

متن آگهی:

جوجه عروس شاه تخم جوجه اوله. خاکستری ابلغ ۱۶روزه، مناسب برای دستی کردن، حرف یادش دادن. چون سرلاکیه چلوندنی می‌شه. چون وقت نگهداری ندارم می‌خام ردش کنم. وگرنه خیلی بانمک شیرینه. به دلال نمی‌فروشم. بیش‌تر نظرمه به یه آدمی بدم که این کاره باشه. بهش برسه.

 

جریان

 

دیدگاه‌ها
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه