1562بازدید 0دیدگاه‌ها

نتایج بنچ‌مارک گلکسی اس 6 با پردازنده اکسینوس 7420 منتشر شد

نویسنده:‏دربهمن ۷, ۱۳۹۳
 

  انتظار می‌رود برخی از نسخه‌های گلکسی اس 6 سامسونگ از تراشه‌ی اکسینوس 7420، یعنی تراشه‌ی تولید خود سامسونگ، استفاده کنند. به نظر می‌رسد این پردازنده موضوع آزمایش سایت گیک‌بنچ قرار گرفته باشد. سایت گیک‌بنچ نتایج بنچ‌مارک این تراشه را منتشر کرده که در این بنچ‌مارک، اکسینوس 7420 توانسته در عملکرد تک‌هسته‌ای امتیاز 1520 و در عملکرد چندهسته‌ای امتیاز کلی 5478 را بگیرد. احتمال این وجود دارد که نتایج این آزمایش مربوط به یک نمونه‌ی اولیه (پروتوتایپ) گلکسی اس 6 باشد.
نتایج این بنچ‌مارک در انتهای این مطلب آورده شده است و می‌توانید سرعت ساعت 1.5 گیگاهرتز را در این فهرست ببینید. این احتمالاً به دلیل استفاده از کورتکس A-53 ضعیف‌تری است که مورد استفاده قرار گرفته است. اکسینوس 7420 از هسته‌های کورتکس A-53 برای پردازش‌های ساده‌تر و از هسته‌های کورتکس A-57 برای پردازش‌های سنگین‌تر استفاده می‌کند.
نکته‌ی دیگر این‌که با توجه به نتایج این بنچ‌مارک، نمونه‌ی اولیه‌ی گلکسی اس 6 از حافظه‌ی 3 گیگابایتی بهره می‌بُرده است. پیش از این هم نتایج بنچ‌مارک AnTuTu منسوب به اس 6 را دیده بودیم که در آن هم حافظه‌ی رم 3 گیگابایتی به چشم می‌خورد. این در حالی است که شایعه‌هایی درباره‌ی حافظه‌ی 4 گیگابایتی گلکسی اس 6 شنیده‌ایم. به هر حال اگر آن‌چه که مورد آزمایش قرار گرفته، یک پروتوتایپ اس 6 باشد، هنوز این امکان وجود دارد که در نسخه‌ی نهایی رم 4 گیگابایتی را دریافت کند.

نتایج بنچ‌مارک گلکسی اس 6 با پردازنده اکسینوس 7420 منتشر شد

 

منبع: فون‌ارنا

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه