1053بازدید 0دیدگاه‌ها

طبق شایعه‌ها گلکسی اس 6 مجهز به ماژول دوربین خود سامسونگ خواهد بود

نویسنده:‏درژانویه 24, 2015
 

  وقتی پای دوربین گوشی‌های هوشمند به میان می‌آید، سونی یاد موفقیت‌هایش در این زمینه می‌افتد. سونی شرکتی است که پرچم‌دارانی مانند آیفون یا سری گلکسی اس سامسونگ از دوربین‌های ساخت آن استفاده می‌کنند. اما شایعه‌های تازه‌ای سر زبان‌ها افتاده که خبر از جدا شدن راه سامسونگ و سونی در مراحل تولید پرچم‌دار آینده‌ی کره‌ای‌ها، یعنی گلکسی اس 6، می‌دهد.

بر اساس شایعه‌های قبلی، گلکسی اس 6 دوربینی20 مگاپیکسلی با لرزش‌گیر اپتیکال دارد. اما به نظر می‌رسد سامسونگ تصمیم دارد به جای استفاده از ماژول سونی، از تکنولوژی اختصاصی خود برای دوربین گلکسی اس 6 استفاده کند.

اما آیا این موضوع زیادی شایعه‌پردازی به نظر می‌رسد؟! قطعاً خیر. پیش‌تر نیز خبرهایی از فعالیت سامسونگ در زمینه‌ی تولید ماژول 20 مگاپیکسلی اختصاصی منتشر شده بود. پس خیلی دور از انتظار نیست که این شرکت تمایل به استفاده از تولیدات اختصاصی خود در زمینه‌ی دوربین، به جای پرداخت هزینه‌های بالا به رقیب سنتی خود یعنی سونی، داشته باشد.

البته کیفیت ماژول دوربین سامسونگ هنوز در هاله‌ای از ابهام است و نمی‌توان در مورد آن به صراحت حرف زد، به ویژه این‌که در شرایطی که سونی در ساخت دوربین برای گوشی‌های هوشمند، بسیار با کیفیت و قابل اعتماد عمل کرده است. با این حال باید منتظر ماند و دید که در کنگره‌ی موبایل بارسلونای امسال، این کمپانی از چه نوآوری‌هایی در پرچم‌دار جدید خود رونمایی خواهد کرد.

 

منبع: اوبرگیزمودو

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه