1562بازدید 0دیدگاه‌ها

سامسونگ نسخه‌ای از گلکسی اس 6 با صفحه نمایش دوخمی طراحی می‌کند

نویسنده:‏دردی ۳۰, ۱۳۹۳
 

  سال گذشته سامسونگ، گلکسی نوت اج را با صفحه نمایش خمیده معرفی کرد. دستگاهی که سامسونگ آن را به عنوان یک آزمایش به بازار عرضه کرد تا نشان بدهد می‌تواند در حوزه‌ی گوشی‌های هوشمند دست به نوآوری بزند. بعد از معرفی این دستگاه آزمایشی، بسیاری از تحلیل‌گران و علاقه‌مندان به اخبار تکنولوژی، حدس زدند پرچم‌دار بعدی سامسونگ، یعنی گلکسی اس 6، صفحه نمایشی خمیده خواهد داشت.

امروز سایت سم‌موبایل تایید کرده است که سامسونگ دارد نسخه‌ای از گلکسی اس 6 را توسعه می‌دهد که دو طرف صفحه نمایش آن خمیده است. به نوشته‌ی سم‌موبایل، همانند گلکسی نوت اج که نسخه‌ای جداگانه از گلکسی نوت 4 است، دستگاه SM-G925 هم نسخه‌ای جداگانه از گلکسی اس 6 خواهد بود. هنوز معلوم نیست غول کره‌ای چه نامی برای این نسخه در نظر گرفته است، ولی ما تا زمان معلوم شدن عنوان دقیق این محصول، آن را گلکسی اس 6 اج می‌نامیم.

اس 6 اج از همان سیستم پنلی استفاده خواهد کرد که در گلکسی نوت اج وجود دارد. به عبارت دیگر پنل‌های یاهو فایننس، یاهو نیوز و یاهو اسپورتس، پنل گام‌شمار و پنل اپلیکیشن‌های مورد علاقه برای لبه‌های خمیده‌ی این گوشی در نظر گرفته شده است و کاربر می‌تواند پنل‌های دیگری را هم از فروشگاه سامسونگ دانلود کند.

امکانات نرم‌افزاری سیستم عامل این گوشی هم بسیار شبیه به امکانات نرم‌افزاری نوت اج است. البته سامسونگ ویژگی‌های جدیدی را هم برای اس 6 اج در نظر گرفته است. برای نمونه کاربر می‌تواند پنل اصلی لبه‌ی خمیده را بنا به انتخاب خود در خمیدگیِ قسمت راست یا چپ صفحه نمایش فعال کند. دیگر این‌که وقتی صفحه نمایش گوشی خاموش است، اگر کاربر تماس یا پیامک دریافتی داشته باشد، این لبه‌ی خمیده می‌تواند خاموش و روشن شود و کاربر می‌تواند برای مخاطبان خاص، رنگ چشمک‌زن خاص انتخاب نماید.

فعلاً این‌ها تمام چیزهایی است که درباره‌ی اس 6 اج می‌دانیم. اما اگر خبر تازه‌ای درباره‌ی گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج ببینیم، تلاش می‌کنیم شما را هم خیلی زود در جریان بگذاریم.

 

منبع: سم‌موبایل

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه