1081بازدید 0دیدگاه‌ها

اچ‌تی‌سی هم بالاخره ساعت هوشمند معرفی می‌کند؟

نویسنده:‏دردی ۳۰, ۱۳۹۳
 

  سال گذشته انواع و اقسام شایعه‌ها را در مورد ساعت هوشمند HTC شنیدیم. مثلا شنیدیم که اچ‌تی‌سی سه ابزار پوشیدنی جدید را در کنگره‌ی موبایل بارسلونای 2014 معرفی خواهد کرد، که اتفاق نیفتاد. بعد شایعه شد که ساعت هوشمند اچ‌تی‌سی مانند موتو 360، دایره‌ای خواهد بود. کمی بعد رندرهایی منسوب به این محصول درز کرد که شکل مربعی داشت. مدتی بعد گفته شد این ساعت هوشمند در ماه سپتامبر 2014 معرفی می‌شود. اما در نهایت اچ‌تی‌سی هیچ ابزار پوشیدنی‌ای معرفی نکرد. حساب کاربری evleaks در توییتر نیز ادعا کرد اچ‌تی‌سی طرح‌های مربوط به ساعت هوشمندش را به خاطر رقابت سنگین ال‌جی، سامسونگ و موتورولا در حوزه‌ی ساعت‌های هوشمند، کنار گذاشته است.

این نوشته را هم بخوانید: مشخصات فنی اچ‌تی‌سی هیما ایس پلاس لو رفت

هفته‌ی گذشته اچ‌تی‌سی نخستین پوستر تبلیغاتی خود را در سال 2015 منتشر کرد که روی آن عبارت Utopia in progress دیده می‌شود. عبارتی که معنای آن به زبان ما چنین معنایی می‌دهد: «به سوی آرمان‌شهر». این پوستر برای کنگره‌ی موبایل بارسلونا طراحی شده و عبارتی که روی آن نوشته شده، در مورد آنچه که ممکن است اچ‌تی‌سی در بارسلونا معرفی کند، سرنخ مشخصی نمی‌دهد.

اما گزارش‌ها و خبرهای غیر رسمی همچنان جریان دارند. بلومبرگ به تازگی گزارشی منتشر کرده است که بنا به آن یک منبع آگاه گفته است اچ‌تی‌سی در بارسلونا، به همراه پرچم‌دار بعدی‌اش یک ساعت هوشمند را هم رونمایی خواهد کرد. محصولی که در واقع نخستین ساعت هوشمند اچ‌تی‌سی خواهد بود. آن طور که بلومبرگ گزارش داده، این ساعت با همکاری شرکت Under Armour عرضه خواهد شد. آندر آرمور شرکتی است که محصولات ورزشی تولید می‌کند و مدتی پیش در جریان نمایشگاه CES 2015 اعلام شد با اچ‌تی‌سی همکاری خواهد داشت. البته هنوز معلوم نیست آنچه که منبع بلومبرگ درباه‌اش حرف زده یک ساعت هوشمند است یا دست‌بند سلامتی. فعلاً کاری نمی‌توانیم بکنیم جز این‌که منتظر جزئیات و خبرهای بیشتر درباره‌ی محصولات جدید اچ‌تی‌سی باشیم.

پوستر تبلیغاتی اچ تی سی برای کنگره موبایل بارسلونا 2015

نخستین تیزر تبلیغاتی اچ‌تی‌سی در سال 2015

 

منبع: فون‌ارنا

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه