1460بازدید 0دیدگاه‌ها

تصاویری از ویندوز 10 موبایل (ویندوز فون 10) لو رفت

نویسنده:‏دردی ۲۷, ۱۳۹۳
 

  تصاویری در یک وبسایت چینی منتشر شده که ادعا می‌شود مربوط به صفحه‌ی آغاز نسخه‌ی موبایلی ویندوز 10 است. البته زبان ویندوز موبایلی که در این تصاویر دیده می‌شود، چینی است و خواندنِ نوشته‌های آن برای کاربران فارسی‌زبان کمی مشکل است! در هر حال آن‌چه که در این صفحه مشخص است، این است که کاشی‌های معروف ویندوز فون به دو دسته تقسیم شده‌اند و بالای هر دسته عنوانی (به زبان چینی) به چشم می‌خورد. عنوان‌هایی که معنی آن‌ها به ترتیب «شروع» و «آفیس» است. در یک تصویر دیگر صفحه‌ی تنظیمات نسخه‌ی بعدی سیستم عامل موبایلی مایکروسافت به نمایش در آمده است.

طبق معمول در مورد واقعی بودن این عکس‌ها جای شک و تردید وجود دارد، به ویژه این‌که قرار است کاشی‌های سیستم عاملِ ایکس‌باکس حالتی شفّاف داشته باشند. کاشی‌هایی که در این تصویر به نمایش درآمده، چنین حالتی ندارند. اما اگر این تصاویر واقعی باشند، ترجمه‌ی عبارت‌های صفحه‌ی تنظیمات نشان می‌دهد که در این نسخه از ویندوز کاربران می‌توانند نوع شبکه‌ی مخابراتی مورد نظرشان را به صورت دستی انتخاب کنند تا دستگاه‌شان باتری کمتری مصرف کند.

قرار است مایکروسافت در روز 21 ژانویه (یکم بهمن) رویدادی برگزار کند که انتظار می‌رود در این رویداد از نسخه‌ی موبایلی ویندوز 10 پرده‌برداری نماید. این رویداد در ردمونت برگزار خواهد شد و البته ما هم با پیگیری کردنِ مطالب جریان، می‌توانیم در جریان قرار بگیریم.

تصاویری از ویندوز 10 موبایل (ویندوز فون 10) لو رفت ویندوز ده برای موبایل ویندوز فون 10

 

منبع: فون‌ارنا

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه