1779بازدید 0دیدگاه‌ها

چگونه ویدئوهای یوتیوب را در آپارات بارگذاری کنیم؟

نویسنده:‏درژانویه 11, 2015
 

  همان‌طور که در جریان هستید، سایت آپارات محبوب‌ترین سایت اشتراک‌گذاری و آپلود ویدئوی ایرانی است. آپارات به تازگی بخش‌های جدیدی را به صورت آزمایشی به سرویس‌های خود اضافه کرده است که از جمله‌ی آن‌ها می‌توانیم به بخش‌های آپارات کودک و آپارات تی‌وی اشاره کنیم. اما سرویسی که در این نوشته‌ی کوتاه می‌خواهیم به آن بپردازیم، امکان بارگذاری ویدئوهای یوتیوب به صورت مستقیم در آپارات است. خب، بیایید ببینیم چطور می‌شود این کار را انجام داد.

این نوشته را هم بخوانید: دانلود از یوتیوب بدون نیاز به نرم‌افزار

فرض کنید می‌خواهیم ویدئوی زیر را از یوتیوب به آپارات وارد کنیم:

وارد کردن ویدئوهای یوتیوب به آپارات

برای بارگذاری ویدئو در آپارات، پیش از هر چیز به یک حساب کاربری در آپارات نیاز دارید. اگر ندارید، یکی بسازید. به هر حال روزی به کارتان می‌آید!

وقتی وارد حساب کاربری‌تان، یا به قول آپارات داشبوردتان می‌شوید، به چنین صفحه‌ای روبه‌رو خواهید بود:

دانلود از یوتیوب به کمک آپارات

روی دکمه‌ی «بارگذاری ویدئو» کلیک کنید و به صفحه‌ی بعدی بروید. در این صفحه در مستطیل «نوع بارگذاری ویدئو»، گزینه‌ی «از یوتیوب» را انتخاب کنید. اکنون کافی است آدرس ویدئوی مورد نظرتان در یوتیوب را در داخل مستطیل «آدرس ویدئو» پیست و روی دکمه‌ی «ادامه» کلیک کنید.

دانلود از یوتیوب

در این مرحله آپارات به صورت خودکار شروع به دریافت ویدئو از یوتیوب می‌کند. می‌توانید تا تمام شدنِ مرحله‌ی دریافت ویدئو، عنوان ویدئو، برچسب‌ها و طبقه‌بندی ویدئو را مشخص کنید. اگر دل‌تان خواست می‌توانید توضیحاتی هم در مورد ویدئوی مورد نظر در قسمت «توضیحات اضافه» بنویسید.

ایمپورت کردن ویدئو از یوتیوب به آپارات

بعد از آن‌که نوار بارگذاری ویدئو در آپارات به صد در صد رسید، روی گزینه‌ی «ارسال اطلاعات» کلیک کنید و چند ثانیه‌ای منتظر بمانید تا آپارات ویدئوی مورد نظر شما را پردازش کند. این مرحله خودکار است و لازم نیست کاری انجام بدهید. چند ثانیه بعد ویدئوی شما آماده است. می‌توانید آن را برای دوستان‌تان بفرستید و یا حتی آن را دانلود کنید!

سرویس‌های جدید آپارات

البته حتما توجه دارید که حداکثر کیفیت ویدئوهای آپارات، بسیار پایین‌تر از حداکثر کیفیت ویدئوهای یوتویب است. پس اگر یک ویدئوی 4K را از یوتیوب وارد آپارات کردید و حاصل کارتان یک ویدئوی 360p بود، تعجبی نکنید.

این هم ویدئویی که ما در جریان نوشتن این مطلب از یوتیوب به آپارات وارد کردیم. لذت ببرید!

مقایسه اکسپریا زد 3 و گلکسی اس 5 در زیر آب:


لینک دانلود

 

جریان

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه