2203بازدید 1دیدگاه

وب ایرانی: معرفی یک سایت ایرانی برای دانلود از گوگل پلی

نویسنده:‏دردی ۲۰, ۱۳۹۳
 

همان‌طور که در جریان هستید، گوگل پلی، یعنی فروشگاه رسمی اپلیکیشن‌های اندروید، در حالت عادی اجازه نمی‌دهد فایل نصب اپلیکیشن‌ها را ذخیره کنیم. فرقی هم نمی‌کند از گوگل پلی اندروید استفاده کنید یا این‌که در ویندوز به وبسایت گوگل پلی مراجعه کنید. اما به هر حال ممکن است به دلایل مختلف به فایل نصب اپ‌های گوگل پلی نیاز داشته باشید، فایل‌هایی که با پسوند APK شناخته می‌شوند. خبر خوب این‌که این نیاز چنان گسترده است که چند وبسایت برای حل این مشکل وجود دارد. پیش از این یک سایت خارجی به نام APK Downloader را معرفی کردیم که با دریافت لینک اپلیکیشن‌ها در گوگل پلی، لینک دانلود مستقیم فایل مورد نظر را تولید می‌کند. اما به تازگی با یک سایت ایرانی مواجه شده‌ام که خدمات مشابه و حتی بهتری را ارائه می‌کند: مارکت اندروید پی‌سی دانلود.

این راهنما را هم بخوانید: میوه‌های ممنوعه: هفت اپ اندروید که گوگل اجازه حضور آن‌ها را در گوگل‌پلی نمی‌دهد

استفاده از مارکت اندروید پی‌سی‌دانلود بسیار ساده است. کافی است ابتدا لینک صفحه‌ی اپ مورد نظرتان در سایت گوگل پلی را کپی و سپس در داخل کادر مستطیلی مارکت اندروید پیست کنید. حالا کافی‌ست روی دکمه‌ی سبزرنگ و نسبتاً بزرگ «تولید لینک دانلود» کلیک کنید.

0 1

کمی منتظر بمانید تا سایت اطلاعات مورد نظر را دریافت و لینک دانلود مستقیم را تولید کند.

دانلود از گوگل پلی با لینک مستقیم

بعد از آن‌که لینک دانلود مستقیم فایل مورد نظرتان آماده شد، روی آن کلیک کنید تا به صفحه‌ی مخصوص آن اپ هدایت شوید. در قسمت سمت چپ صفحه دکمه‌ی سبزرنگ «دانلود جدیدترین نسخه» را کلیک کنید.

دانلود از گوگل پلی با لینک مستقیم سایت ایرانی

بعد از کلیک کردن روی «دانلود جدیدترین نسخه»، پنجره‌ای به نمایش درمی‌آید که هم کد کیو آر دریافت فایل و هم لینک مستقیم دانلود اپ مورد نظر را در اختیارتان می‌گذارد. اگر می‌خواهید فایل را به صورت مستقیم دانلود کنید، خیلی ساده روی دکمه‌ی سبزرنگ «دانلود» کلیک کنید تا دانلود فایل آغاز شود.

دانلود مستقیم نرم‌افزارهای اندروید از گوگل پلی

 

جریان

دیدگاه‌ها
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه