1100بازدید 0دیدگاه‌ها

اشاره ال‌جی به جی 4 در CES: مجبوریم دست به تجربه‌های تازه بزنیم

نویسنده:‏دردی ۱۷, ۱۳۹۳
 

  استفاده از یک الگوی نام‌گذاری برای رده‌ی پرچم‌داران، کاری منطقی است و شگفت‌انگیز نیست که همه مدت‌ها قبل از این‌که جانشین ال‌جی جی 3 معرفی شود، از عنوان «جی 4» برای آن استفاده کنند. اما هرگز نشانه‌ای در دست نداشتیم که ال‌جی بخواهد واقعاً از این نام برای پرچم‌دار بعدی‌اش استفاده کند. اما گویا هم‌کاران ما در سایت تراستدریویو موفق شده‌اند در نمایشگاه CES این نام را از زیر زبان آقای کِن هونگ، مدیر ارتباطات ال‌جی، بیرون بکشند.

البته اگر بخواهیم خیلی دقیق باشیم باید بگوییم که آقای هونگ گفته است شاید هم ال‌جی نام دیگری برای پرچم‌دار بعدی‌اش انتخاب کند. اما آن‌چه که نظر ما را در حرف‌های آقای هونگ به خود جلب کرده، به نقشه‌های ال‌جی برای جی 4 ارتباطی ندارد. گرچه ممکن است مدیر ارتباطات ال‌جی مشغول انجام کار همیشگی‌اش بوده تلاش می‌کرده توجه‌ها را به سوی جی 4 جلب کند، اما در قسمتی از حرف‌هایش به این موضوع اشاره کرده که ال‌جی می‌خواهد در جی 4 به تجربه‌هایی تازه دست بزند:

قصد داریم در مورد گوشی‌های رده‌بالای‌مان دست به تجربه بزنیم. فکر می‌کنم لازم است که این کار را بکنیم. اگر فقط روی مشخصات فنی تمرکز کنید، رقیبانی هستند که می‌توانند درست همان مشخصات فنی را ارائه کنند. اگر متفاوت نباشیم، چگونه می‌توانیم در چنین صفی بایستیم؟

آقای هونگ اضافه کرد:

گمان نمی‌کنم بتوانیم دست روی دست بگذاریم و انتظار داشته باشیم مردم به طرف جی 4، یا هر چه که نام خواهد گرفت، هجوم بیاورند. آن هم تنها به خاطر این‌که جی 3 را دوست داشته‌اند. دیگر این جوری نیست. طرف‌داران اندروید به اندازه‌ی طرف‌داران iOS وفادار نیستند و شما باید تا جای ممکن خریداران را جذب محصول‌تان کنید.

ما هم کاملاً موافقیم. جی 2 و جی 3 و حتی جی پرو 2 محصولاتی دوست‌داشتنی بودند، اما اگر ال‌جی از همین حالا به این فکر کند که اوضاع جی 4 هم همین خواهد بود، در اشتباه خواهند بود. اما اگر آن‌ها بتوانند در پرچم‌دار بعدی‌شان به اندازه‌ی جی فلکس 2 خلاقیت نشان بدهند، آن‌گاه ال‌جی در قانع کردن اندرویدی‌ها برای خریدن پرچم‌دار بعدی‌شان مشکل چندانی نخواهد داشت.

 

منبع: فون‌ارنا

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه