1217بازدید 0دیدگاه‌ها

آیا اپل می‌خواهد مک‌بوک ایری 12 اینچی با طراحی کاملا نو بیرون بدهد؟

نویسنده:‏درژانویه 7, 2015
 

  هر سال اپل در زمان برگزاری نمایشگاه CES، به اقدامات تازه‌ای دست می‌زند. شاید شایعه‌ی تازه‌ای که در مورد مک‌بوک‌های اپل منتشر شده، در همین راستا باشد: وب‌سایت 9to5Mac جزئیات جدیدی منتشر کرده و مدعی شده اپل روی مک‌بوک ایر 12 اینچی با طراحی کاملاً جدید کار می‌کند. مک‌بوکی که رزولوشن تصویر بالاتر و مشخصات فنی بهتری خواهد داشت.

مارک گورمن از وبسایت 9to5Mac گفته است:

اپل یک مک‌بوک ایر کاملاً جدید برای سال 2015 آماده می‌کند که طراحی آن از بیخ و بن عوض شده است. این محصول استانداردهایی نظیر درگاه یواس‌بی معمولی، کانکتور مگ‌سیف و اسلات کارت حافظه را کنار گذاشته است تا بتواند بدنه‌ای باریک‌تر و وزنی سبک‌تر داشته باشد و قرار است رزولوشن تصویر بالاتری را هم در اختیار کاربران بگذارد. منابع ما در شرکت اپل، که از نزدیک با نسخه‌های اولیه یا پروتوتایپ‌های این لپ‌تاپ کار کرده‌اند، جزئیات بیش‌تری را در اختیارمان گذاشته‌اند و طراحان ما با استفاده از این اطلاعات، مک‌بوک ایر جدید را بازنمایی کرده‌اند. تصاویری که شاید نخستین نگاه ما را به اولین گام مهم اپل را در دنیای مک‌بوک‌ها بعد از معرفی مک‌بوک پرو در سال 2012 امکان‌پذیر می‌کند.

بنا به حرف‌های آقای گورمن، مک‌بوک ایر جدید تغییرات دیگری هم خواهد داشت. کلیدهای کنترلی و جهت بازطراحی شده‌اند و کی‌بورد آن تا لبه‌ها ادامه یافته است.

بیایید صریح باشیم: درست است که این اطلاعات فقط در حد شایعه هستند، اما مارک گورمن از آن کسانی است که سابقه‌ای طولانی در گفتن حقیقت دارند.

به این نکته هم دقت کنید که این تصاویر واقعی نیستند، بلکه رندرهایی هستند از چیزی که شاید مک‌بوک ایر شبیه به آن باشد. مک‌بوک ایری سبک‌تر، باریک‌تر و با صفحه نمایشی باکیفیت‌تر. سال ۲۰۱۵ می‌تواند سال بزرگی برای لپ‌تاپ‌های اپل باشد.

مک بوک ایر 2015

 

منبع: ورج

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه