1481بازدید 0دیدگاه‌ها

تلویزیون جدید براویای سونی باریک است، خیلی باریک!

نویسنده:‏دردی ۱۶, ۱۳۹۳
 

 

  سونی در نمایشگاه CES امسال تلویزیونی از سری براویا معرفی کرده است که هر کسی ببیندش بدون شک از ضخامت آن می‌پرسد. پرسشی که در پاسخ به آن باید بگویید: 4.7 میلیمتر. در واقع سری جدید تلویزیون‌های براویای سونی، در باریک‌ترین قسمت به رکورد 4.7 میلیمتر می‌رسند که این ضخامت، حتی کمتر از بسیاری از مدرن‌ترین گوشی‌های هوشمند جهان است. خب، اگر فکر می‌کنید باریک بودن تلویزیون خیلی هم مهم نیست، بیایید ببینیم مشخصات دیگر این تلویزیون جدید چیست.

تلویزیون XBR 900C 4K سونی در مدل‌های 55، 65 و 75 اینچی عرضه می‌شود و یک پردازنده‌ی جدید X1 4K دارد که می‌تواند کیفیت تصویر محتوای 4K را حتی بهتر کند و گستره‌ی رنگ تصویر را افزایش بدهد.

سونی چند تلویزیون ارزان‌قیمت‌تر هم معرفی کرده است. این سری از پردازنده‌ی 4K قدیمی سونی و تکنولوژی Triluminos این شرکت استفاده می‌کند. همه‌ی تلویزیون‌های جدید سونی از PlayStation Now پشتیبانی می‌کنند و از اندروید تی‌وی به عنوان سیستم عامل آن‌ها استفاده شده است. به این ترتیب در تمام این تلویزیون‌ها می‌توانید اینترنت‌گردی کنید و اگر کنترل از راه‌دورتان میکروفون داشته باشد، می‌توانید با فرمان‌های صوتی تلویزیون را کنترل نمایید. مدل‌های ارزان‌قیمت‌تر هم در اندازه‌های 43 تا 75 اینچی موجودند و از بهار آینده روانه‌ی فروشگاه‌های لوازم الکترونیکی می‌شوند. فعلاً حرفی از قیمت این تلویزیون‌ها به میان نیامده است، ولی اگر نظر ما را می‌خواهید، قیمت مدل‌های 75 اینچی 4K سونی را نپرسید!

 

 

منبع: انگجت

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه