1477بازدید 1دیدگاه

بعضی از نمونه‌های اولیه گلکسی اس 6 سامسونگ صفحه نمایش خمیده دارند

نویسنده:‏درژانویه 2, 2015
 

  گلکسی اس 6 سامسونگ، پرچم‌دار نسل بعدی گوشی‌های هوشمند این شرکت، در سه ماهه‌ی اول یا دوم 2015 معرفی خواهد شد. تا اینجای کار هم در جریان قرار گرفته‌ایم که قرار است اس 6، تحت اسم رمز «پروژه‌ی صفر»، به کلّی از نو طراحی شود و مانند گلکسی نوت 4، بدنه‌ای فلزی داشته باشد. به تازگی یکی از کارکنان سامسونگ که هویتش را یکی از مدیران Reddit تایید کرده، این اطلاعات را تایید کرده است. البته حرف‌های این افشاگر محدود به اطلاعاتی که پیش از این داشتیم نیست و حرف‌های او جزئیات تازه‌تری را در اختیارمان گذاشته است.

این نوشته را هم بخوانید: تصاویر و اطلاعات درز کرده از گلکسی اس ۶ اندازه ۵.۵ اینچی صفحه نمایش آن را تایید می‌کند 

سامسونگ معمولاً پیش از آن‌که پرچم‌دارانش را بیرون بدهد، چند نسخه‌ی مختلف از آن را آزمایش می‌کند. طبق گزارشی که سایت رِددیت منتشر کرده، به نظر می‌رسد سامسونگ مشغول آزمایشِ دست‌کم سه نسخه‌ی اولیه‌ی مختلف از گلکسی اس 6 است: یکی با صفحه نمایش معمولی، یکی با صفحه نمایشی که یک طرف آن خمیده است و سومی نمونه‌ای است که صفحه نمایش آن در دو طرف خمیدگی دارد. آیا این اطلاعات به معنای این است که سامسونگ واقعاً می‌خواهد محصولی به نام گلکسی اس 6 اج معرفی کند؟

منبع رددیت که برای سامسونگ کار می‌کند، گفته است:

پروژه‌ی صفر واقعاً وجود دارد. من دو نسخه‌ی مختلف از جی‌اس6 اج دیده‌ام که صفحه نمایش یکی از یک طرف خمیده است و دیگری از هر دو طرف خمیدگی دارد. اما یادمان باشد که درست چند هفته قبل از عرضه‌ی اس 5، نسخه‌ای 5.2 اینچی از آن را دیدم. نمونه‌های اولیه‌ی (پروتوتایپ‌های) سامسونگ زیادند و [در سامسونگ] همه چیز به سرعت تغییر می‌کند.

 

این منبع افزوده است:

سامسونگ این بار تنها روی مشخصات فنی تمرکز نکرده است. سر و صداهای زیادی پیرامون طراحی‌های دیوانه‌وار جدید به گوشم خورده (و البته در مورد بازطراحی‌های گلکسی آلفا حرف نمی‌زنم). از نظر مشخصات فنی، چیزهایی که تا کنون شنیده و دیده‌ام، هم‌خوانی دارند. اما فراموش نکنید که زمان زیادی تا آوریل (اردیبهشت) باقی مانده است.

 

انتظار می‌رود این دستگاه از یک تراشه‌ی 64 بیتی اسنپ‌دراگون 810 یا اکسینوس 7 سامسونگ بهره بگیرد و از اتصال LTE Cat 9 پشتیبانی کند. به نظر می‌رسد مشخصات فنی این گوشی، به شکل قابل توجهی، بهتر از گلکسی اس 5 باشد و مدیریت حافظه‌ی آن نیز بهبود زیادی یافته باشد. اگر این شایعه‌ها درست از آب در بیایند، آن وقت باید بپذیریم که احتمالاً سامسونگ مشغول بهتر کردن و سبک‌تر کردن رابط کاربری تاچ‌ویز است. شایعه‌های دیگری هم هست مبنی بر این‌که گلکسی اس 6 دوربینی 20 مگاپیکسلی خواهد داشت که می‌تواند با کیفیت 4K فیلم‌برداری کند.

 

منبع: سم‌موبایل

 

 

دیدگاه‌ها
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه