2000بازدید 1دیدگاه

گلکسی نوت 4 LTE-A با تراشه اسنپ‌دراگون 810 معرفی شد

نویسنده:‏دردی ۸, ۱۳۹۳
 

  گلکسی نوت 4 یکی از بهترین گوشی‌های هوشمند سامسونگ به حساب می‌آید، اما کره‌ای‌ها نسخه‌ی پیشرفته‌تری از این گوشی را راهی بازارهای کشور خودشان کرده‌اند. نسخه‌ی جدید نوت 4 روی اتصال 4G با استاندارد LTE تمرکز کرده است و حداکثر سرعت اتصال به شبکه‌های مخابراتی را به ارمغان آورده است.

این نوشته را هم بخوانید: گلکسی نوت ۴ و نوت اج مستقیما اندروید ۵.۰.۱ دریافت می‌کنند 

گلکسی نوت 4 LTE-A با قابلیت اتصال به سه باند مخابراتی، می‌تواند هم‌زمان به سه فرکانس مخابراتی وصل شود و اطلاعاتی را که از این فرکانس‌ها دریافت می‌کند به یک اتصال واحد و پرسرعت تبدیل کند. این دستگاه پیشرفته که به ادعای سامسونگ نخستین گوشی هوشمندِ موجود در بازار است که این فناوری را به خدمت گرفته، هم از Cat 6 (با حداکثر سرعت 300 مگابیت بر ثانیه) و هم از Cat 9 (با حداکثر سرعت 450 مگابیت بر ثانیه) پشتیبانی می‌کند. جالب‌تر این‌که این گوشی می‌تواند فرکانس‌های موجود را بررسی کند و به فرکانسی وصل شود که پهنای باند بیشتری در اختیار می‌گذارد.

این گوشی تراشه‌ی اسنپ‌دراگون 810 کوالکام را نیز به خدمت گرفته است که از این لحاظ هم یک قدم جلوتر از گلکسی نوت 4 معمولی قرار می‌گیرد. نسخه‌ی معمولی گلکسی نوت 4 از تراشه‌ی اسنپ‌دراگون 805 استفاده می‌کند. آن طور که پیداست سامسونگ قصد ندارد این نسخه از نوت 4 را در خارج از کشور کره جنوبی به فروش برساند. منطقی هم هست. چرا که تا زمانی که اتصال‌های Cat 6 و Cat 9 ال‌تی‌ای فراگیر نشده، وارد کردن این گوشی به بازارهای جهانی کار عاقلانه‌ای نیست.

 

منبع: انگجت

دیدگاه‌ها
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه