2593بازدید 0دیدگاه‌ها

آیا «شیائومی آرک» پاسخ شیائومی به گلکسی نوت اج است؟

نویسنده:‏دردی ۷, ۱۳۹۳
 

  همان طور که در جریان هستید، معرفی گلکسی نوت اج در کنار گلکسی نوت 4 سامسونگ، رویداد غیر منتظره‌ای بود. کمی بعد حتی زمزمه‌هایی هم در مورد نسخه‌ای از گلکسی اس 6 با صفحه نمایشی که دو لبه‌ی خمیده دارد، به گوش رسید. شایعه‌ای که مدتی است خبر تازه‌ای پیرامون آن به گوش نمی‌رسد. اما گویا شیائومی پیش‌دستی کرده و مفهوم صفحه نمایش خمیده را عملاً یک گام پیش‌تر برده است. شیائومی به تازگی پوستری منتشر کرده که دستگاهی به نام «شیائومی آرک» را نمایش می‌دهد که گوشی هوشمندی است که صفحه نمایشی با دو لبه‌ی خمیده دارد. پوستری که شیائومی منتشر کرده، می‌گوید این دستگاه نخستین گوشی جهان با صفحه نمایش دو خمی است.

اطلاعاتی که در لبه‌های خمیده به نمایش در می‌آید، شامل نوتیفیکیشن‌ها و کنترل‌کننده‌ها است. شیائومی می‌تواند در یکی از این لبه‌های خمیده اطلاعاتی زنده از قبیل اطلاعات بازار سهام و نتایج بازی‌های فوتبال را به نمایش بگذارد.

اگر به طرز ناجوری هوس کرده‌اید یک گوشی شیائومی آرک بخرید، باید بدانید که این گوشی فعلاً چیزی بیشتر از یک طرح مفهومی نیست. در حال حاضر تنها چیزهایی که از این گوشی می‌دانیم، به اطلاعاتی محدود می‌شود که در این پوستر به نمایش در آمده است. اگر اطلاعات تازه‌ای درباره‌ی شیائومی آرک منتشر شود، بی‌گمان شما را هم در جریان قرار خواهیم داد.

 

منبع: فون ارنا

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه