1254بازدید 0دیدگاه‌ها

کره شمالی آمریکا را مسوول قطع شدن اینترنت در این کشور می‌داند

نویسنده:‏دردی ۶, ۱۳۹۳
 

  بعد از اکران عمومی فیلم «مصاحبه» در سالن‌های سینما و همین‌طور پخش آنلاین این فیلم، به نظر می‌رسد باید کم‌کم پرونده‌ی این فیلم جنجالی و ماجراهای پیرامون آن را ببندیم، اما بگو مگوهای بین‌المللی همچنان ادامه دارد. امروز کمیته‌ی ملی دفاع کره شمالی آمریکا را مسوول قطعی سراسری اینترنت در این کشور اعلام کرد. چند روز پیش شبکه‌های متصل به اینترنت در کره شمالی از کار افتاد و تقریباً هیچ کس در این کشور به اینترنت دسترسی نداشت. قطعی اینترنت کره شمالی حدود 9 ساعت و نیم ادامه داشت و پس از آن اوضاع به حالت عادی برگشت.

بنا به گزارش رویترز در بیانیه‌ی امروز کمیته ملی دفاع کره شمالی آمده است:

ایالات متحده، با آن قد و قواره‌ی بزرگ و بدون توجه به شرم‌آور بودنِ قایم باشک بازی مانند بچه‌های دماغو، در فعالیت‌های اینترنتی رسانه‌های جمهوری ما شروع به ایجاد اختلال کرده است.

 

همچنین یکی از سخن‌گویان دولت کره شمالی وضعیت را «واقعاً خنده‌آور» توصیف کرده و دوباره دست داشتن در حمله‌ی سایبری به سونی پیکچرز را تکذیب کرده و از FBI خواسته است ادعاهای خود در مورد دست داشتن کره شمالی در این حمله را پس بگیرد.

آسوشیتد پرس نیز گزارش داده است کمیته‌ی ملی دفاع کره شمالی اوباما را مسوول فیلم مصاحبه معرفی کرده و این فیلم را «غیر قانونی، تقلبی و ارتجاعی» توصیف کرده است.

 

منبع: انگجت

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه