1901بازدید 1دیدگاه

از اول دی‌ماه هزینه هر کیلوبایت اینترنت آزاد ایرانسل نیم ریال می‌شود

نویسنده:‏درآذر ۳۰, ۱۳۹۳
 

تعرفه مصرف آزاد استفاده از خدمات شبکه اینترنت همراه ایرانسل، کاهش یافت و به 0.5 ریال به ازای هر کیلوبایت برای مشترکین سیم کارت‌های دائمی و 0.75 ریال برای مشترکین سیم کارت های اعتباری ایرانسل رسید.

تعرفه مصوب تبادل هر کیلوبایت اطلاعات پیش از این (حداکثر) 14.7 ریال بود که توسط ایرانسل تا 5 ریال محاسبه می‌شد.­­ به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این تعرفه از اول دی ماه و در تمامی ساعات برای کلیه مشترکین سیمکارت‌های دائمی، اعتباری و پیام‌رسان این اپراتور که از خدمات اینترنت همراه مبتنی بر نسل‌های 2، 3 و 4 ایرانسل به صورت مصرف آزاد (بدون استفاده از بسته‌های افزایشی تشویقی) استفاده می‌کنند، اعمال می‌شود.

البته باید دقت داشته باشید که برای مدیریت بهینه‌ی هزینه‌های مشترکین، استفاده از بسته‌های اینترنت ایرانسل همچنان بهترین گزینه است. با توجه به نرخ جدید، مصرف هر مگابایت اینترنت آزاد از شبکه‌ی ایرانسل، 50 تومان و مصرف هر گیگابایت حدود 50 هزار تومان هزینه دارد. بنابراین اگر می‌خواهید از اینترنت همراه ایرانسل استفاده‌ای طولانی‌مدت و زیاد داشته باشید، همچنان به فکر خرید بسته‌های افزایشی و ویژه‌ی ایرانسل باشید.

 

ایرانسل

دیدگاه‌ها
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه