1196بازدید 2دیدگاه‌ها

نخستین تصاویر از بدنه یکپارچه فلزی گلکسی اس 6 لو رفت

نویسنده:‏دردسامبر 20, 2014
 

  پیش از این در جریان تصاویری قرار گرفتیم که اول ادعا شد مربوط به نمونه‌ای اولیه از گلکسی اس 6 سامسونگ است که خیلی زود آشکار شد آن تصاویر واقعی نیستند. اما این بار شاید شاهد نخستین تصاویر لو رفته از گلکسی اس 6 واقعی باشیم. گوشی هوشمندی که با عنوان «پروژه‌ی صفر» شناخته می‌شود و قرار است در سال 2015 پرچم گوشی‌های هوشمند سامسونگ را حمل کند. بعد از فروش پایین‌تر از انتظار گلکسی اس 5، سامسونگی‌ها تصمیم گرفتند پرچم‌دار جدیدشان را از نو طراحی کنند و می‌خواهند نشان بدهند که یک گوشی مدرن چه شکل و شمایلی باید داشته باشد.

نتیجه‌ی کار، شاید چیزی باشد که عکسی از آن به تازگی لو رفته است و گفته می‌شود بدنه‌ی یکپارچه‌ی آلومینیومی گلکسی اس 6 را نشان می‌دهد. این عکس را یک وبسایت فرانسوی به نام NoWhereElse منتشر کرده است که سابقه‌ی خوبی در مورد پیگیری شایعه‌های اپل و سامسونگ دارد.

البته باز هم روی این نکته تاکید شده است که در مورد این عکس‌ها نباید 100 درصد مطمان بود. بدنه‌ی آلومینیومی در مورد محصولاتی از اپل مانند آیفون، آیپد و مک‌بوک، بسیار موفق عمل کرده است، ولی در اردوگاه اندروید این طراحی حضور موفقی نداشته است. باید ببینیم آیا واقعاً گلکسی اس 6، بدنه‌ای یکپارچه و آلومینیومی خواهد داشت؟ و اگر چنین چیزی حقیقت داشته باشد، آیا موفق‌تر از بدنه‌ی پلاستیکی و کلاسیک سامسونگ عمل خواهد کرد؟ فعلاً باید منتظر بمانیم.

Alleged-Samsung-Galaxy-S6-aluminum-unibody-frame Alleged-Samsung-Galaxy-S6-aluminum-unibody-frame3

 

منبع: فون‌ارنا

دیدگاه‌ها
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه