3507بازدید 2دیدگاه‌ها

گلکسی نوت 4 و نوت اج مستقیما اندروید 5.0.1 دریافت می‌کنند

نویسنده:‏درآذر ۲۷, ۱۳۹۳
 

  از زمانی که سیستم عامل موبایل گوگل متولد شده، اندروید 5 آب‌نبات چوبی، یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین به‌روزرسانی‌های اندروید بوده است. بعد از عرضه‌ی رسمی این سیستم عامل در نیمه‌ی دوم مهر ماه، همه‌ی گوشی‌سازان در تلاشند تا هرچه زودتر –لا اقل در مورد پرچم‌داران‌شان- به‌روزرسانی اندروید 5 را در دسترس مشتریان قرار بدهند. تولیدکنندگان در واقع با آپدیت کردن دستگاه‌های موجود، این وعده را به مشتریان خود می‌دهند که محصول‌شان کاملاً به روز است و می‌توانند با خیال راحت این گوشی‌های هوشمند را بخرند و از آن‌ها استفاده نمایند.

سامسونگ، که یکی از مهم‌ترین گوشی‌سازان دنیا است، آپدیت گلکسی اس 5 به اندروید آب‌نبات چوبی را آغاز کرده است. برخی گزارش‌های غیر رسمی نیز مدعی شده‌اند به‌روزرسانی اندروید 5 برای گلکسی نوت 3، نوت 4، نوت اج و گلکسی اس 4 نیز در راه است.

اما به تازگی خبر رسیده که سامسونگ روی اندروید 5.0.1 برای نوت 4 و نوت اج کار می‌کند و احتمالاً این دو فبلت اندروید 5.0.0 را دریافت نخواهند کرد و مستقیماً به 5.0.1 به‌روزرسانی می‌شوند.

البته بعید است که این تغییر کوچک تاثیری روی زمان‌بندی ارائه‌ی به‌روزرسانی سیستم عامل این گوشی‌ها داشته باشد. مدتی پیش خبری درز کرد که بنا به آن، نوت اج و گلکسی آلفا آپدیت آب‌نبات چوبی را در ماه فوریه (اسفند آینده) دریافت خواهند کرد و می‌توان تقریباً مطمان بود که آپدیت نوت 4 هم در همین زمان انجام خواهد شد.

آیا شما هم منتظرید ببینید نسخه‌ی تاچ‌ویز آب‌نبات چوبی را ببینید؟ ما هم می‌خواهیم ببینیم سامسونگ تا چه حد در طراحی متریال اندروید 5 دست می‌برد.

آپدیت اندروید 5 برای گلکسی نوت اج و نوت 4 آپدیت اندروید 5 برای گلکسی نوت اج و نوت 4

 

 

منبع: فون‌ارنا

دیدگاه‌ها
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه