1491بازدید 1دیدگاه

گلکسی اس 6 یک ماه زودتر و همراه با گلکسی اس 6 اج معرفی می‌شود؟

نویسنده:‏درآذر ۲۴, ۱۳۹۳
 

  اگر رسم سامسونگ در رابطه با معرفی پرچم‌دارانش از خانواده‌ی گلکسی اس را در نظر بگیریم، گلکسی اس 6 باید در کنگره‌ی موبایل بارسلونا در ماه فوریه معرفی شود. اما فروش گلکسی اس 5 سامسونگ به قدری پایین‌تر از انتظار بوده که سامسونگ برای معرفی پرچم‌دار بعدی‌اش به شدت بی‌صبر و بی‌قرار است. به طوری که یک وب‌سایت کره‌ای مدعی شده سامسونگ گلکسی اس 6 را نه در کنگره‌ی موبایل بارسلونا، که در نمایشگاه CES 2015 که یک ماه جلوتر برگزار می‌شود، معرفی خواهد کرد. این وبسایت همچنین مدعی شده که در کنار گلکسی اس 6، نسخه‌ای از این گوشی با صفحه نمایش خمیده نیز معرفی خواهد شد. شبیه اتفاقی که در مورد نوت 4 افتاد و نوت اج هم همراه با آن رونمایی شد. این در شرایطی است که پیش از این سم‌موبایل، وبسایت نزدیک به سامسونگ، در مورد معرفی شدن گلکسی اس 6 اج تردید کرده بود.

به عقیده‌ی بعضی کارشناسان سامسونگ فروش 45 میلیون واحدی را برای اس 6 هدف‌گذاری کرده است. ده میلیون واحد از این میزان هم برای فروش مدل با صفحه نمایش خمیده در نظر گرفته شده است. انتظار می‌رود این گوشی به جدیدترین تراشه‌ی کوالکام یا خودِ سامسونگ، یعنی اسنپ‌دراگون 810 یا اکسینوس 7، مجهز باشد. صفحه نمایش QHD و دوربین با کیفیت بالا هم از دیگر ویژگی‌های فنی آن خواهد بود. در طراحی این گوشی شاهد «بدنه‌ی یکپارچه‌ی نیمه‌فلزی» خواهیم بود. البته هنوز تصور درستی در مورد این بدنه‌ی یکپارچه‌ی نیمه‌فلزی نداریم و گمان می‌کنیم چیزی شبیه به طراحی بدنه‌ی نوت 4 یا گوشی‌های سری A سامسونگ باشد.

گفته می‌شود سامسونگ چند هفته پس معرفی اس 6، عرضه‌ی آن به بازار آغاز خواهد شد. به این ترتیب در ماه‌های ابتدایی سال 2015 باید منتظر رقابت اس 6، اکسپریا زد 4، هواوی دی 8 و اچ‌تی‌سی هیما در بازار باشیم.

 

منبع: فون‌ارنا

دیدگاه‌ها
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه