8809بازدید 1دیدگاه

دانلود کنید: ده تصویر زمینه (وال‌پیپر) برای صفحه نمایش‌های QHD

نویسنده:‏دردسامبر 13, 2014
 

همان طور که در جریان هستید، گوشی‌های هوشمند مجهز به صفحه نمایش Quad HD با رزولوشن 1440 در 2560 رفته رفته جای خودشان را در بازار دستگاه‌های دیجیتال همراه باز می‌کنند و احتمالا به زودی به یکی از استانداردهای ناگزیر این محصولات تبدیل خواهند شد. همین حالا هم تعدادی از مهم‌ترین پرچم‌داران به این نوع صفحه نمایش مجهز شده‌اند و در بازار وجود دارند. همه‌ی این گوشی‌ها به صورت پیش‌فرض چند تصویر پس‌زمینه دارند که متناسب با تعداد سرسام‌آور پیکسل‌های صفحه نمایش آن‌ها است. به هر حال فایده‌اش چیست که صفحه نمایشی با چنان وضوح تصویری داشته باشید و نتوانید محتوای مناسبی برای آن پیکسل‌های گران‌قیمت پیدا کنید؟!

اما ممکن است از تصاویر پس‌زمینه‌ی محدود گوشی‌تان خسته شوید. در این صورت کار زیادی از دست‌تان بر نمی‌آید. چرا که با وجود سایت‌هایی که ادعا می‌کنند هر تصویر زمینه‌ای که بخواهید دارند، عکس‌هایی با رزولوشن 1440 در 2560 بسیار نادر هستند. مساله این است که رزولوشن صفحه نمایش‌های QHD تنها به تعداد معدودی از گوشی‌های هوشمند محدود است و هنوز هنرمندان زیادی به فکر تولید تصویر پس‌زمینه برای این گوشی‌ها نیفتاده‌اند. به این نکته هم دقت کنید که عکس‌هایی با رزولوشن 1440 در 2560 از عکس‌های با رزولوشن 2560 در 1440 بسیار کمترند. در واقع تصاویر پس‌زمینه‌ای که رزولوشن 2560 در 1440 دارند، برای مانیتورهای عریض طراحی شده‌اند، نه گوشی‌های هوشمندی که معمولاً به صورت عمودی در دست نگه داشته می‌شوند.

با توجه به این مشکلات، ما تعدادی تصویر پس‌زمینه با رزولوشن 1440 در 2560 پیکسل انتخاب کرده‌ایم که بدون شک جلوه‌ی زیبایی به گوشی هوشمند مدرن‌تان می‌بخشند. بعضی از این تصاویر حتی رزولوشن بیشتری دارند. در واقع اگر از این تصاویر بزرگ‌تر استفاده کنید، وقتی صفحه‌های سیستم عامل‌تان را به چپ و راست حرکت می‌دهید، تصویر پس‌زمینه کمی به چپ یا راست حرکت می‌کند.

به این نکته دقت کنید که تصاویری که می‌بینید، نسخه‌ی کوچک‌ شده‌ی تصاویر اصلی هستند. پایین هر کدام از این تصاویر، لینک دانلود نسخه‌ی اصلی را قرار داده‌ایم. حجم نسخه‌ی اصلی بعضی از این تصاویر به 6 مگابایت می‌رسد.

این نوشته را هم بخوانید: رونمایی از هشت والپیپر HTC One M9 شش روز پیش از معرفی رسمی این گوشی

 

 

منبع: فون‌ارنا

دیدگاه‌ها
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه