983بازدید 0دیدگاه‌ها

اپل برای فروش اپل‌واچ فروشندگان مد و کالای لوکس به خدمت می‌گیرد

نویسنده:‏درآذر ۱۸, ۱۳۹۳
 

  به نظر می‌رسد اپل سخت مشغول است تا برای عرضه‌ی عمومی اپل‌واچ آماده شود. ساعت هوشمندی که گفته می‌شود 14 فوریه‌ی 2015 (25 بهمن 93) وارد بازار خواهد شد. به تازگی هم وبسایت 9to5Mac.com خبر داده که اپل کسانی را با پس‌زمینه‌ی فعالیت در حوزه‌ی مُد و کالاهای لوکس به خدمت گرفته است.

این اقدام اپل البته منطقی است. زیرا پیش از این هم خبر داشتیم که اپل تمایل دارد گجت پوشیدنی جدیدش را به عنوان لوازم مد بفروشد و نه به عنوان گجتی برای گیک‌های تکنولوژی. این موضوعی است که شاید باعث تاخیر عرضه‌ی ساعت هوشمند اپل شده باشد. همان طور که در جریان هستیم ساعت هوشمند کوپرتینویی‌ها نسخه‌هایی متفاوت دارد که علاوه بر طراحی، قیمت‌شان هم متفاوت است. به طوری که حد بالای قیمت این ساعت‌ها به 5000 دلار هم می‌رسد. بنابراین فروختن این ساعت‌ها به عنوان کالای لوکس شاید موفقیت‌آمیزتر باشد.

هنوز معلوم نیست که آیا کوپرتینویی‌ها قصد دارند برای فروش این ساعت در فروشگاه‌هاشان تغییراتی به وجود بیاورند و حال و هوای فروش لوازم مد را به این فروشگاه‌ها اضافه کنند یا نه، اما به نظر نمی‌رسد چنین اتفاقی در مورد اپل‌استورها بیفتد. احتمالاً در فروشگاه‌های اپل بخش مجزایی برای فروش این ساعت در نظر گرفته خواهد شد که بتوان با یک نگاه آن را تشخیص داد.

 

منبع: فون‌ارنا

نخستین دیدگاه را شما بنویسید!‏
 
نظر شما چیست؟ »

 

شما باید وارد شوید برای فرستادن یک دیدگاه